Raper przygotowuje się do wydania swojego pierwszego pełnego albumu. Jego premiera zapowiedziana jest na początek czerwca.

AKTUALIZACJA: 14 maja

Już jest! Posłuchajcie Got It Like That od B.I, Destiny Rogers i Tyla Yaweh:

AKTUALIZACJA: 11 maja

Wiemy coraz więcej o nadchodzącym singlu B.I. Dzisiaj podano informację, że piosenka będzie nazywać się Got It Like That i powstanie we współpracy z Destiny Rogers i Tyla’em Yaweh. Opublikowano również teaser i plakat utworu:

 

Oryginalny post: Hanbin promuje swój pierwszy pełen album słowami „BACK ON TRACK”. Na social media wytwórni IOK Music oraz 131 LABEL opulikowano plakat zapowiadający nowy materiał rapera. Wyczytamy z niego, że singiel usłyszymy już 14 maja o 13:00 KST, a krążek będzie miał premierę 1 czerwca.

Będzie to kolejna aktywność B.I w świecie muzyki rozrywkowej, odkąd w marcu wydał singiel Midnight Blue, a w kwietniu wybrał nazwę dla swojego fondomu ID. Wcześniej działał bardziej na polu biznesowym, m.in. został dyrektorem wykonawczym w IOK Company oraz założył swoją firmę 131 LABEL. Na początku tego roku usłyszeliśmy go również na dziesiątym albumie EPIK HIGH, gdzie gościnnie wystąpił w kawałku Acceptance Speech.

 

źródło zdjęcia: Dispatch Korea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.