Raper zapowiedział, że już niedługo wyda swój solowy kawałek.

AKTUALIZACJA: 19 marca

B.I opublikował MV do Midnight Blue. Zobaczcie go poniżej:

 

AKTUALIZACJA: 16 marca

B.I opublikował plakat, którzy utrzymany jest w tym samym stylu co poprzedni teaser. Na grafice znajdziemy też logo World Vision,  chrześcijańskiej organizacji zajmującej się pomocą humanitarną i rozwojową. 131 LABEL poinformowało, że wszystkie dochody z piosenki będą przekazane dla potrzebujących.

 

Oryginalny post: Social media niedawno utworzonego 131 LABEL podały 15 marca krótki teaser, który zapowiada nowy singiel od B.I. Midnight Blue zostanie wydane 19 marca o 18:00 KST.

Hanbin postanowił wrócić do fanów w komfortowej atmosferze. Utwór opisano jako „utulający audiencję poprzez spokojną melodię pianina i ciepły wokal”. Ma być źródłem komfortu dla wszystkich, którzy cierpią w samotności, co odzwierciedla fragment tekstu przekazany językiem migowym przez animowaną postać: „otulę kocem twoje serce o północy”.

Nie będzie to pierwsza muzyczna działalność B.I odkąd raper opuścił iKON, chociaż będzie to pierwszy w pełni solowy kawałek. Fani od dłuższego czasu słyszeli o kolejnych krokach w ścieżce kariery Hanbina, jak chociażby akcje charytatywne, zostanie dyrektorem wykonawczym w IOK Company czy założenie swojej firmy 131 LABEL. Na początku tego roku usłyszeliśmy go również na dziesiątym albumie EPIK HIGH, gdzie gościnnie wystąpił w kawałku Acceptance Speech.

 

źródło zdjęcia: YouTube 131 LABEL 
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.