Artysta podzielił się pierwszym teaserem do nowego materiału. Sprawdźcie go u nas.

AKTUALIZACJA: 31 marca

Jackson Wang powrócił z anglojęzycznym singlem Blow. Utwór opatrzony jest efektownym teledyskiem, w którym oprócz Jacksona widzimy grupę tancerzy. Wszyscy są ubrani w podniszczone stroje rodem z lat dwudziestych. Z początku uśpieni, po chwili przebudzeni i poruszający się w energicznym tańcu. Aranżacja teledysku przypomina musical, którego głównym elementem jest dym. Obejrzyjcie wybuchowe MV poniżej.

 

AKTUALIZACJA: 30 marca godz. 18:00

Jackson podzielił się trzecim zwiastunem do MV Blow.

 
Oryginaly post: Jackson 29 marca opublikował niespodziewanie pierwszy teaser MV do nowego singla Blow. Premierę utworu zaplanowano na 31 marca 6:00 rano czasu polskiego. Dzisiaj otrzymaliśmy drugą zapowiedź. Poniżej obejrzycie oba zwiastuny teledysku. 

 
 
Warto zauważyć, że na końcu pierwszego wideo pojawia się napis „MAGIC MAN”, który może być zapowiedzią nowego albumu artysty. Natomiast w drugim filmiku, podczas pokonywania kolejnych pięter przez windę, słyszymy kawałki nowych kompozycji, które prawdopodobnie są utworami z nowej płyty. 

Ostatnim solowym singlem Jacksona było Drive You Home z 29 lipca ubiegłego roku. Artysta wydał też 7 marca br. – bez żadnej wcześniejszej promocji – mixtape „LOST&FOUND”, który możecie przesłuchać na Spotify. Jackson pojawił się też w najnowszej piosence Amber Liu – EASIER.

źródło zdjęcia: Oficjalny Facebook Jacksona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.