Członek zespołu GOT7 po raz kolejny zaprezentował się w solowym wydaniu. Sprawdźcie szczegóły nowego wydawnictwa w naszym artykule.

Artysta wydał singiel zwiastujący nadchodzący album “MIRRORS”. BULLET TO THE HEART różni się nieco stylem muzycznym od poprzednich kompozycji. Wyczuwalna jest tu rockowa nuta, która dodaje piosence charakteru. Jej tekst mówi o cierpieniu z miłości i o kontroli, którą ma nad bohaterem ukochana. Kieruje jego życiem, a mężczyzna jest jak marionetka w jej przedstawieniu. Staje się zranioną ofiarą, odczuwającą w sercu ból, porównywalny do kuli przeszywającej pierś po otrzymanym strzale.

Słowa piosenki znajdują odwzorowanie w teledysku. W początkowych wersach Jackson śpiewa o diable w czarnej sukience, a po chwili pojawia się kobieta ubrana na czarno z zasłoniętą twarzą. Artysta ubrany jest w kaftan bezpieczeństwa, który symbolizować może niemoc bohatera. Mroczna postać zrywa z niego krępujące go pasy, aby móc w pełni przejąć nad nim kontrolę. 


 
Według statystyk iTunes, singiel trafił na pierwsze miejsca w kilku krajach. Dużym osiągnięciem było znalezienie się na piętnastej pozycji w dziennym, światowym zestawieniu najpopularniejszych piosenek w dniu wydania.

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.