Polska była czwartym przystankiem na europejskiej trasie IMFACT. Wcześniej zespół odwiedził Madryt, Amsterdam i Kolonię. Do Warszawy grupa zawitała 18 kwietnia. Warto zwrócić uwagę na to, że była to pierwsza tego typu trasa w karierze boysbandu, więc każdy występ był traktowany przez nich wyjątkowo. Według samych członków, każdy kolejny dzień w innym mieście sprawiał, że czuli siłę, pomimo zmęczenia. Polscy fani dostali potężną dawkę dobrych wokali i wspomnień na najbliższy czas!

Koncert rozpoczął się bez żadnych problemów i nawet delikatne opóźnienie na samym początku nie miało większego znaczenia. Wydawało się, że jest to bardziej kameralny występ, ponieważ sala Progresji wypełniła się jedynie do połowy. To pewnie ze względu na niefortunną datę – w końcu był to Wielki Czwartek. Miało to też swoje plusy – każdy mógł znaleźć dla siebie miejsce bez zbędnego przepychania się.

IMFACT rozpoczął występ swoimi ostatnimi tytułowymi singlami Only U oraz NANANA. Pomiędzy utworami członkowie znaleźli kilka chwil na rozmowy z fanami. Chociaż Lee Sang był przygotowany i przedstawiał piosenki po angielsku, to tłumacz w każdej chwili był gotów wspomóc piosenkarza. Wspomniano m.in. o najpopularniejszym polskim jedzeniu, pierogach. O komunikację z polskimi fanami zadbał też Jian, który na dłoni wypisał sobie najważniejsze zwroty w naszym ojczystym języku.

EPIK HIGH

Co na pewno zwracało uwagę, to ilość unitów oraz solowych numerów przygotowanych przez członków IMFACT. Spowodowane jest to przede wszystkim całkiem niewielką dyskografią, więc taki zabieg jak najbardziej przysłużył zespołowi. Usłyszeliśmy m.in. samodzielnie skomponowaną piosenkę Lee Sanga Repetition, I Promise You śpiewane przez Jeupa oraz cover She’s Gone G-Dragona, wykonany przez Jiana. Pełną setlistę koncertu znajdziecie poniżej:

 1. Only U
 2. NANANA
 3. The Light
 4. Feel So Good
 5. Touble Maker
 6. Mirroz
 7. Woo
 8. Taeho – Good
 9. Jian – She’s Gone
 10. Ungjae – Vanilla Sky
 11. Lee Sang – Repetition
 12. Lee Sang x Ungjae
 13. Jeup – I Promise You
 14. Jeup x Lee Sang x Ungjae
 15. Jeup x Jian x Taeho
 16. In The Club
 17. She Is
 18. 4 Love
 19. Please Be My First Love
 20. Lollipop
 21. Tension Up

Członkowie IMFACT gorąco dziękowali fanom za przybycie i przyznali, że nie mieli pojęcia, ilu mają fanów w Polsce. Przekazali też nadzieję, że ich muzyka naładowała wszystkich energią. Chociaż nie wiedzieli, czy i kiedy przyjadą ponownie do naszego kraju, to jednak obiecali dalszy rozwój, aby następnym razem pokazać się z jeszcze lepszej strony.

Sprawdźcie też naszą fotorelację z wydarzenia:

Za możliwość udziału w koncercie dziękujemy organizatorowi, Kanzen Music.

Relacja i zdjęcia: D. Fenikowska, Z. Kadłubowska

 

źródło zdjęcia: własne

 

 1. Dziękuje za relację i zdjęcia! Ale Taeho wystąpił z Good (Daybreak), Jian z She’s gone (G-dragon) a Ungjae ze swoją piosenką Vanilla Sky. Poprawcie setlistę, bo jest ona z innych krajów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.