Telewizja Mnet ma na swoim koncie survivalowe „Produce 101” czy „SIXTEEN”. Nie dziwi zatem, że już niedługo zadebiutuje tam kolejny program o tym formacie. Sprawdźcie, na czym będzie polegać „Idol School” i kogo tam zobaczymy!

Po ostatnim sukcesie drugiego sezonu „Produce 101”, Mnet przygotowuje się do premiery swojego nowego programu typu ‘survival’. Konceptem show jest tytułowa “szkoła idoli”. Uczestniczki przez 11 tygodni będą uczyły się tajników muzycznej profesji. Naukę zakończy jednak tylko kilka z początkowych 41 trainee. Najlepsze uczennice zadebiutują w nowym girlsbandzie. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 13 lipca.

W programie nie będą rywalizować trainee należące do wytwórni, a dziewczęta, które marzą o karierze muzycznej, a nie są częścią żadnej agencji. Wśród uczestniczek jest jednak kilka znanych twarzy, również z „wielkiej trójki”. Mowa tutaj chociażby o Herin (Seo Hye In), byłej członkini SM ROOKIES, którą widzowie mogli oglądać w „Klubie Myszki Miki”. W „Idol School” wezmą też udział byłe trainee JYP Entertainment: Park Ji Won, Kim Eun Suh i Natty. Całą trójkę można było zobaczyć w „SIXTEEN”, gdzie wyłoniono skład TWICE. W show zobaczymy też Lee Seo Yeon, która trenowała w YG Entertainment. Przed debiutem BLACKPINK fani spekulowali, że znajdzie się w zespole.

Dyrektorem szkoły idoli został aktor Lee Soon Jae. „To ważne, by członkinie girlsbandu miały talent, ale nawet ważniejsze jest to, żeby miały dobrą osobowość. Jako senior, który spędził wiele lat na rynku rozrywkowym i przeszedł wiele wzlotów i upadków, chciałbym pomóc uczennicom iść dobrą drogą”, powiedział. W programie zobaczymy też Heechula z Super Junior. Będzie on wspierał uczestniczki show i uczył je bycia idolem od strony praktycznej. Zdradził, że chce dbać o dziewczęta jak matka i być jednocześnie ich seniorem oraz przyjacielem. Innymi sędziami show zostali Black Eyed Pilseung jako producenci muzyczni, Jang Jin Young jako nauczyciel wokalu oraz Park Jun Hee i Stephanie jako trenerki taneczne.

 

źródła:(1)(2)(3)(4)(5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.