Członkini Girls’ Generation wróciła niedawno na scenę muzyczną jako DJ HYO i wydała swój pierwszy singiel EDM. Artystka udzieliła magazynowi Paper wywiadu, w którym opowiada o swoich planach na przyszłość, karierze za DJ-ką i przyjaciółkach z zespołu.

Bradley Stern, dziennikarz, który przeprowadził rozmowę, skupił się w swoich pytaniach głównie na ostatnim debiucie Hyoyeon jako DJa. Chciał wiedzieć, jaka jest różnica między przygotowaniem się do popowego comebacku, a zaprezentowaniem się po raz pierwszy w EDM. Hyoyeon zdradziła, że w popie najważniejsze są: choreografia, występ i jego aspekty wizualne. „W EDM muszę wykorzystywać swoje skupienie i energię na zupełnie inne sposoby, by porozumiewać się z publicznością”, dodała.

Hyoyeon wyznała, że cały czas pracuje, by stać się jak najlepszym DJem. Chce w przyszłości komponować własne piosenki, miksować je i pracować z innymi artystami. Zapytana o to, z kim chciała by tworzyć kawałki, wymieniła Taeyeon, Justina Biebera, Camilę Cabello i Britney Spears. Artystka wspomniała także, że we wrześniu wystąpi w Seulu na festiwalu Spectrum Dance Music. W jej setliście znajdziemy m.in. różne piosenki SNSD, takie jak Genie czy The Boys.

W rozmowie Hyo wspomniała także o przyszłości Girls’ Generation. Zaznaczyła, że girlsband nigdy się nie rozpadł i wróci na scenę „w odpowiednim czasie”. Członkinie pracują aktualnie nad solowymi aktywnościami, jednak Hyoyeon zapewniła, że niedługo wszystkie razem wrócą do swoich fanów. Wokalistka dodała, że może być to specjalny projekt na 11. czy 12. rocznicę istnienia grupy. Przypomnijmy, że ostatnim krążkiem SNSD jest „Holiday Night” z sierpnia 2017 roku. Kilka miesięcy po jego wydaniu, Tiffany, Seohyun i Sooyoung zakończyły kontrakty z SM Entertainment.

Najnowszym singlem Hyoyeon jest Sober, który wydała pod pseudonimem DJ HYO. Piosenka jest taneczną, klubową kompozycją w stylu EDM. Więcej o utworze przeczytacie TUTAJ.

Cały wywiad artystki dla magazynu Paper możecie przeczytać w języku angielskim na ich stronie internetowej – TUTAJ.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: hyoyeon.smtown.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.