Z okazji szóstej rocznicy istnienia, Infinite organizuje specjalną wystawę dla swoich fanów.

20 lipca na oficjalnych kontach zespołu w serwisach społecznościowych pojawiła się grafika z logo „History Of Infinite”.

History of Infinite

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 3 do 7 sierpnia w kulturalnej części kompleksu Blue Square w Seulu. Podzielona zostanie na trzy segmenty. Pierwszy z nich, „Historia Infinite” pokaże zakulisowe fotografie i filmy oraz stroje. Dodatkowo odtworzona zostanie scenografia z jednego z teledysków grupy. „That Summer” to natomiast specjalne miejsce, w którym fani zobaczą wideo i zdjęcia z poprzedniego That Summer Concert. Ostatnia część, „World Tour”, będzie zbiorem wspomnień z światowej trasy zespołu. Przy okazji wystawy Inspirits będą mogli zaopatrzyć się w gadżety z limitowanej edycji.

Woollim Entertainment, wytwórnia grupy, ogłosiła, że: „Infinite osobiście brało udział w przygotowywaniu wystawy, więc będzie to jeszcze bardziej wyjątkowe wydarzenie dla fanów. Pokażemy wiele nigdy wcześniej niepublikowanych materiałów, więc czekajcie na to.”

W tym samym czasie odbędą się koncerty That Summer 3. Bilety na nie są już niestety niedostępne, jednak nadal można zaopatrzyć się w wejściówki na wystawę TUTAJ.

źródła: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.