Kolejny teledysk girlsbandu przekroczył symboliczną granicę odsłon na YouTube.

Rozszerzona wersją „twicetagram” TWICE, nazwana „Merry & Happy”, została wydana 11 grudnia. Znalazły się na niej dwie nowe pozycje, w tym Heart Shaker. Piosenka wykorzystuje proste melodie gitary elektrycznej i perkusji, a zimowego wydźwięku dodają im przewijające się w tle dzwonki i chłodna kolorystyka teledysku. Dziewczęta śpiewają o tym, że nie mają zamiaru czekać i już przyszedł czas na miłość. Cały tekst o comebacku, razem z zakulisową galerią zdjęć, znajdziecie na naszej stronie.

To już siódma piosenka TWICE, która może pochwalić się takim wynikiem. Warto zaznaczyć, że TT posiada ponad 300 milionów odsłon, a Cheer Up i Like Ooh-Ahh ponad 200. Trzeba także zwrócić uwagę na japońskie wydawnictwa. Japońska wersja TT osiągnęła więcej, niż 50 milionów wyświetleń, a One More Time zbliża się do tego pułapu.

W „klubie 100 milionów”, oprócz TWICE, są również PSY, BIGBANG, BTS, Taeyang, G-Dragon, 4Minute, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), EXO, Super Junior, BLACKPINK, GOT7 oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.