Girlsband Jellyfish Entertainment podzielił się pierwszym teaserem wydawnictwa.

AKTUALIZACJA: 1 listopada

Zobaczyliśmy szczegóły fizycznej wersji nowego singla gugudan. Oprócz samej płyty, do krążka dołączony będzie plakat, dwie fotokarty z członkiniami zespołu i “złoty bilet”.

AKTUALIZACJA: 30 października

gugudan podzielił się muzycznym zwiastunem tytułowego utworu najbliższego krążka.

 

AKTUALIZACJA: 28 października

Poznaliśmy tracklistę “Act.3 Chococo Factory”. Na płycie znajdziemy trzy nowe piosenki, w tym tytułowe Chococo. Szczegóły znajdziecie na poniższej grafice:

Girlsband podzielił się również okładką elektronicznej wersji wydawnictwa.

 

AKTUALIZACJA: 27 października

Na social media girlsbandu pojawiły się grupowe teasery nowego singla.

 

AKTUALIZACJA: 26 października

Zgodnie z rozpiską, zobaczyliśmy pierwsze zapowiedzi “Act.3 Chococo Factory”. Na zdjęciach brakuje Soyee, która ma przerwę w aktywnościach z powodu odnowienia kontuzji ramienia.

 

AKTUALIZACJA: 25 października

Grupa podzieliła się harmonogramem promocji “Act.3 Chococo Factory”. 26 i 27 października opublikowane zostaną oficjalne zdjęcia teaserowe albumu. Potem poznamy tracklistę płyty i posłuchamy skrótów wszystkich piosenek. Dwa dni przed premierą krążka, 6 listopada, zobaczymy natomiast zwiastun MV do Chococo. Szczegóły znajdziecie na grafice poniżej.

 

Oryginalny post: Zespół wróci niedługo z singlem zatytułowanym „Act.3 Chococo Factory”. Nowy materiał gugudan będzie kontynuacją ich debiutanckiej serii bajek, w której skład weszły już „Act.1 Little Mermaid” i „Act.2 Narcissus”. Jego premiera zapowiedziana jest na 8 listopada o 18:00 KST (11:00 w Polsce). Tytułowa piosenka albumu będzie natomiast nosić tytuł Chococo. Na social media grupy pojawiła się pierwsza grafika zapowiadająca płytę:

W comebacku nie będzie brała udziału Soyee, której odnowiła się kontuzja ramienia sprzed debiutu. Promocje gugudan odbędą się zatem w 8-osobowym składzie.

 

Wszystkie informacje o „Act.3 Chococo Factory” będziecie mogli znaleźć w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: mnet.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.