Dziewczęta z (G)I-DLE mają za sobą swój pierwszy comeback w karierze. W HANN zespół opowiada o ciężkim zakończeniu związku i towarzyszącym temu uczuciach. Przeczytajcie wszystko, co powinniście wiedzieć o nowej piosence grupy!

Zaledwie po kilku miesiącach od debiutu, najmłodszy girlsband Cube Entertainment powrócił na scenę z nowym singlem. HANN (Alone) to połączenie muzyki house, znanego już z LATATA moombathonu i wpadającego w ucho gwizdania. Wytwórnia girlsbandu podkreśliła, że nowa piosenka miała być inna niż debiutancki kawałek, jednak podobnie pokazywać wszystkie talenty zespołu. Numer skomponowała i napisała liderka (G)I-DLE, Soyeon, z pomocą Yummy Tone. Ciekawe jest również to, że za gwizdanie, które słyszymy w utworze, odpowiedzialna jest Minnie.

Kompozycja opowiada o związku, który nieszczęśliwie się zakończył. Główną bohaterkę piosenki zdradził jej partner, a ona nie chce już go znać. Wspomina o wszystkich kłamstwach, które jej opowiadał i mówi, że nie chce mieć z nim już nic wspólnego.

Półtorej godziny po premierze, HANN znalazło się na wszystkich rankingach muzycznych, jednak na bardzo różnych miejscach. Kawałek najlepiej wypadł na liście Bugs, gdzie trafił się na drugą pozycję. Potem piosenka wskoczyła na szczyt tego notowania (dane pochodzą z 14 sierpnia z 12:30 i 15:30 czasu polskiego).

Dziewczęta zaprezentowały się już w kilku programach muzycznych. Po raz pierwszy zobaczyliśmy je na żywo w piątkowym KBS Music Bank, sobotnim MBC Music Core. Poniżej sprawdzicie najnowszy z tych występów, a poprzedni w powyższym linku.

Cube Entertainment podzieliło się także zakulisową galerią zdjęć z kręcenia teledysku do HANN. Fotografie znajdziecie także u nas:

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Naver CUBE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.