To, na co wszyscy fani GOT7 czekali od kwietnia – nowe wydawnictwo zespołu ujrzało światło dzienne. 

Na ręce fanów trafił już najnowszy krążek GOT7 – „Flight Log: Turbulence”. Jest to drugi w karierze zespołu pełny koreański album. Po raz pierwszy jednak wszyscy członkowie grupy zaangażowali się w tworzenie płyty. Przy których piosenkach pracowali?

 1. skyway – JB
 2. 하드캐리  (Hard Carry)
 3.  Boom x3 – Jackson
 4.  Prove It – JB
 5. 노잼 – Jackson, Mark, BamBam, Yugyeom
 6.  HEY – Youngjae
 7.  Mayday – Jinyoung
 8.  My Home
 9. Who’s That
 10. 만약에 – BamBam, Mark
 11. 아파 – Youngjae, Jackson, Mark
 12. 니꿈꿔 – BamBam, JB
 13. Let Me – Mark

Tytułowym singlem płyty został Hard Carry, o którego promocję szczególnie zadbano. Zanim jeszcze poznaliśmy jego pełną wersję, fragmenty utworu usłyszeliśmy w dwóch zwiastunach teledysku: (1)(2) oraz zapowiedzi choreografii (klik). Ponadto, jako przedsmak konceptu comebacku, GOT7 nagrało specjalny klip. Jak podpowiada tytuł albumu, samolot, którym lecieli chłopcy, wpadł w turbulencje, jednak dalsze wydarzenia pozostawiły wiele pytań.


Premiera teledysku rozwiewa wątpliwości. Można zauważyć, że historia przedstawiona w trailerze ma w nim swój ciąg dalszy. Wydarzenia nie są jednak jasne i trudno zgadnąć, jaki los spotkał bohaterów opowieści po katastrofie samolotu. Przekonajcie się sami, oglądając klip do Hard Carry!


Wiemy, jak dokładnie prezentuje się płyta w wersji fizycznej. Na grafikach poniżej znajdziecie wszystko, co dołączone zostało do albumu, między innymi naklejki czy, jedna z dwudziestu jeden, losowo wybrana karta.

Hard Carry zadebiutował na pierwszym miejscu na Mnet. Jest to jedyne złoto, które w dniu wydania zdobył najnowszy singiel GOT7. Jak prezentował się na pozostałych serwisach muzycznych zaraz po premierze?
#4 Genie
#8 Bugs
#11 Naver
#15 Melon
#19 Olleh
#49 Soribada
#86 Monkey3

Przed premierą odbył się oficjalny showcase z udziałem zespołu. Mogliśmy oglądać do na platformie Vlive. Podczas wydarzenia zespół po raz pierwszy wystąpił przed fanami z Hard Carry oraz Let Me. Zaraz przed debiutem nowego albumu grupa ponownie pojawiła się na V. Razem z IGOT7 czekali na północ KST – nagranie znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy jeszcze jak członkowie zespołu wyglądają w najnowszym koncepcie. Fotografie ściśle nawiązują do teledysku.


Czekaliście na comeback GOT7?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.