Trio zadebiutowało na trzech rankingach amerykańskiego magazynu.

“WE’VE DONE SOMETHING WONDERFUL” EPIK HIGH znalazło się na podium najlepiej sprzedających się albumów tego tygodnia (World Albums) według magazynu Billboard. Zaraz za nimi uplasował się BTS z “Love Yourself: Her”, potem “MOVE” Taemina (#7) oraz GOT7 i ich “7 FOR 7” (#8).

Grupa pojawiła się również na 22. miejscu listy Social 50. Oprócz nich znajdziemy tam też BTS (#1), Wanna One (#12), SEVENTEEN (#19) i EXO (#25). Jako jedyny reprezentant koreańskiego rynku muzycznego, EPIK HIGH pojawił się również w rankingu Heatseekers Albums, czyli notowania 50 najlepiej sprzedających się albumów artystów, których popularność w USA dopiero rośnie. Grupa uplasowała się tam na 21. pozycji.

Wyniki rankingów możecie zobaczyć poniżej.


 

EPIK HIGH wróciło po trzech latach, prezentując album z jedenastoma utworami. Ich comeback odbił się szerokim echem nie tylko w kraju, ale na całym świecie. W samej Korei wszystkie piosenki pojawiły się w notowaniach muzycznych, zdobywając kolejno podium. O całej promocji i tym, co działo się po premierze “WE’VE DONE SOMETHING WONDERFUL” przeczytacie na naszej stronie [LINK do artykułu]. Możecie tam również przesłuchać pełen album.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: ygfamily.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.