Pomimo, że od debiutu Dongwoona minęło już dziewięć lat, wokalista po raz pierwszy zaprezentował nam solowy singiel. Co zatem powinniśmy wiedzieć o najnowszych kawałkach członka Highlight?

„Prelude: Voice” to opowieść złożona z trzech utworów utrzymanych w klimacie dojrzałych ballad z wpływami R&B czy muzyki popularnej. Krążek powstał z myślą o ludziach, których muzyk chce poruszyć i skłonić do refleksji swoim głosem. To przesłanie artysta uznał za najważniejszy cel całego wydawnictwa. Warto podkreślić, że Dongwoon brał udział w powstawaniu każdego z utworów.

Tytułowym kawałkiem zostało There’s No Eternity. Utwór nawiązuje do momentu, w którym para zakochanych żegna się po raz ostatni. Trudne emocje koi delikatny i pełen emocji głos artysty. Melodia jest prostą, lecz nie nudzącą kompozycją, co pozwala odbiorcy na chwilę refleksji. Do utworu nie nagrano teledysku.

Co jeszcze znajdziemy na “Prelude: Voice”?

  1. There’s No Eternity
  2. Still, Today – odchodzi od schematu typowych ballad dzięki wpływom R&B. Mężczyzna opowiada w nim o emocjach, które czuje wieczorem, gdy nie może zasnąć.
  3. CRESCENDO – jest wyznaniem miłości do ukochanej. Muzyk przyznaje, że uczucie rośnie w siłę z każdym momentem, co skłoniło go do jego wyznania. Piosenka ma łatwą, wpadającą w ucho linię melodyczną z wpływami muzyki pop.

Pomimo braku teledysku do tytułowego There’s No Eternity, na kanale Dingo Music pojawiło się nagranie wersji live. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Around Us Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.