Wokalista The Rose zdradził, ze jeszcze w lipcu zaciągnie się do armii.
Dojoon opublikował na swoim Instagramie własnoręcznie napisane listy po koreańsku oraz angielsku. W wiadomości skierowanej do fanów wyznał, że niebawem, bo 6 lipca, rozpocznie służbę wojskową. Tłumaczenie listu znajdziecie poniżej:

Cześć, tu Dojoon z The Rose.

To już druga pora roku w 2020.

To już prawie pół roku zastanawiania się, co słychać o naszych Black Rose, jak często Black Rose o nas myślą itp. Haha

Piszę ten list, ponieważ jest coś, co chciałbym Wam powiedzieć. Data rozpoczęcia mojej służby w wojskowym zespole została ustalona, więc od 6 lipca 2020 będę wypełniał swój obowiązek w stosunku do mojego kraju. Byłem bardzo ostrożny w kwestii ujawnienia tego, ponieważ to bardzo nagłe informacje dla naszych fanów, którzy dają nam bezwarunkową miłość i nieskończenie wielkie wsparcie. Chciałabym powiedzieć jednak, że zrobię co w mojej mocy, by być odważnym i zdrowym.

Obiecałem, że wrócę z dobrą muzyką tak szybko, jak to możliwe, jednak ze względu na różne sytuacje i mój wojskowy obowiązek, niestety stało się nieuniknionym przełożenie naszej obietnicy na dalszy czas.

Jednakże, zapewniam, że wrócę jako dojrzalszy i poważniejszy mężczyzna po wypełnieniu mojego militarnego obowiązku dla mojego ukochanego kraju, Korei Południowej. 

Chciałbym szczerze podziękować każdemu z Was za umożliwienie mi przeżycia wspólnie pięknych chwil i docenienia każdej minuty, każdej sekundy z naszymi Black Rose.

Będę za Wami bardzo tęsknić!

Wasza Róża [ang. Your Rose, nawiązanie do nazwy zespołu – przyp. red.] – Park Do Joon

 
źródło zdjęcia: Instagram Dojoona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.