Wokalista zapowiedział swój nowy utwór w tajemniczych teaserach.

AKTUALIZACJA: 29 czerwca 2017

Wytwórnia Amoeba Culture opublikowała zapowiedź tytułowego kawałka Crusha – Outside, w którym jednym z głównych bohaterów jest Do You, pies wokalisty.


Artysta zaskoczył fanów, wypuszczając dwa dni przed premierą krążka, teledysk do Summer Love.

 

 

AKTUALIZACJA: 26 czerwca 2017
Na mini-albumie „Outside” pojawią się trzy utwory. Z opublikowanej tracklisty audio wywnioskować można, że artysta nie zamierza odchodzić od wypracowanego własnego stylu. Crush zaprosił do współpracy Beenzino (obecnie raper przebywa na służbie wojskowej), z którym nagrał już kiedyś kawałek U & I z płyty Yoo Hee Yeol. Również Sik-K nie po raz pierwszy stworzył coś z wokalistą. Raper niedawno wydał płytę „H.A.L.F.”, na której Crush pojawił się w piosence party (SHUT DOWN). Oprócz śpiewu, artysta pokazuje tam również swoje zdolności raperskie. 

Całą tracklistę płyty Crusha znajdziecie poniżej:

Wytwórnia Amoeba Culture zaprezentowała także oficjalne zdjęcia promujące album oraz jego okładkę. Fakt, że pojawi się na niej zdjęcie psa piosenkarza, Do You, nie jest zaskoczeniem – Crush prawie nie rozstaje się ze swoim pupilem, co widać na jego mediach społecznościowych.

 

Oryginalny artykuł: Zdjęcie przedstawia kość na niebieskim tle i jest zapowiedzią nowego materiału Crusha. Niektórzy podejrzewali, że może chodzić o psa artysty, Shin Do You. Fani uważają, że może on nawet pojawić się w teledysku, ale nic nie jest potwierdzone. Rano pojawiły się kolejne teasery, przedstawiające nazwę kawałka – Outside. Nową piosenkę usłyszymy 30 czerwca o 18:00 KST. Zapowiedzi stworzone są w sposób, który często wykorzystuje wytwórnia – to krótkie filmiki bez dźwięku.Crusha usłyszeć można było ostatnio we wspólnym tracku ze świeżym artystą – Wrong Address.

Czekacie na nowy materiał Crusha?

Wszystkie informacje o piosence będziecie mogli znaleźć w tym artykule w formie aktualizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.