M&H Entertainment podzieliło się nowymi informacjami dotyczącymi krążka Chunghy.

AKTUALIZACJA: 4 czerwca

Światło dzienne ujrzał drugi teaser tytułowej piosenki krążka – Why Don’t You Know.

AKTUALIZACJA: 3 czerwca

Usłyszeliśmy dzisiaj skróty wszystkich piosenek z albumu.

AKTUALIZACJA: 1 czerwca

Sprawdźcie pierwszy teaser Why Don’t You Know!

AKTUALIZACJA: 30 maja

To już druga fotografia zapowiadająca album Chunghy. Przypomnijmy, że solowy debiut artystki zapowiedziany jest na 7 czerwca.

 

AKTUALIZACJA: 29 maja

Poznaliśmy tracklistę „Hands On Me”. Na płycie znajdziemy pięć piosenek, a tytułowym kawałkiem zostało Why Don’t You Know. W utworze gościnnie pojawi się również raper Nucksal. Ma to być wakacyjny numer w stylu tropical-dance.

 

AKTUALIZACJA: 28 maja

Zobaczyliśmy pierwsze teaserowe zdjęcia Chunghy. Pierwszy mini-album artystki będzie nazywać się „Hands On Me”.

Oryginalny post: Poznaliśmy już harmonogram promocji pierwszego mini-albumu Chunghy. 29 maja zobaczymy pierwsze teaserowe zdjęcia artystki. Dzień później poznamy natomiast tracklistę krążka, po czym czeka na nas kolejna porcja fotografii solistki. 2 czerwca zobaczymy pierwszy zwiastun teledysku do tytułowej piosenki z albumu. Potem, 4 czerwca, usłyszymy skróty wszystkich utworów z płyty. Dzień później czeka na nas drugi teaser MV. Całość ujrzy światło dzienne 7 czerwca. Wtedy Chungha będzie brać również udział w specjalnym showcase.

Chungha była uczestniczką pierwszego sezonu Produce 101, gdzie zajęła czwarte miejsce. W rezultacie zadebiutowała razem z I.O.I. Po rozpadzie girlsbandu, wytwórnia M&H Entertainment poinformowała, że artystka rozpocznie karierę solową. 20 kwietnia wydała specjalny predebiutancki teledysk do piosenki Week.

 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.