Pod skrzydłami SM Entertainment powstał singiel w dosyć nietypowym składzie. Co warto wiedzieć o Yours?

Czasy pandemii i społecznego dystansu coraz bardziej dają nam się we znaki. Wielu z nas szuka więc ukojenia w muzyce – na ratunek przychodzą Chanyeol i Raiden! Jak sami przyznali w rozmowie z “Forbes”, utworem chcieli rozsiać trochę pozytywnego myślenia i dodać otuchy. Takich ciepłych, przyjemnych emocji potrzebuje teraz każdy z nas. 

Yours to uroczy numer o miłości. Jest idealną piosenką na wiosnę –  mieszają się w niej delikatne dźwięki syntezatorów, brzmienie retro disco z rytmem R&B i funkową gitarą. Producent i DJ Raiden oraz członek EXO, Chanyeol, zaprosili do singla Lee Hi oraz Changmo. Dla solistki jest to jedna z pierwszych (oprócz utworu O z nowej płyty Code Kunsta) aktywności po opuszczeniu YG Entertainment. Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy także połączenia jej głosu z Chanyeolem. To właśnie harmonia ich wokali oraz rap Changmo nadają piosence ciepła i wrażliwości. 

Oprócz samego teledysku, mogliśmy podejrzeć kulisy jego tworzenia – TUTAJ. SM Entertainment zabrało nas także do studia, by towarzyszyć Raidenowi, Chanyeolowi oraz Changmo w nagrywaniu akustycznej wersji YoursTUTAJ

Kawałek cieszył się sporą popularnością w Korei oraz na świecie. Poniżej znajdziecie wyniki singla na rodzimych chartach [12 maja, godziny 12:30 oraz 13:30] oraz w rankingu iTunes [12 maja, 15:30]. Nam udało się uchwycić 15 “jedynek” utworu, jednak według danych SM Entertainment piosenka wskoczyła na szczyt zestawień iTunes w 21 krajach.

źródło zdjęcia: YouTube
źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.