Raper kontynuuje promocję swojego pierwszego albumu. Poznaliśmy już przedpremierowo jeden z utworów na płycie.

AKTUALIZACJA: 24 maja 

B.I wydał szereg krótkich wideo, które zapowiadają po jednej ze wszystkich piosenek, jakie znajdą się na płycie.

Track #3: Daydream

Track #4: Numb

Track #5: Illusion

Track #6: Flow Away

Track #7: Help Me

Track #8: Remember Me

AKTUALIZACJA: 21 maja

Drugim wideo dotyczącym WATERFALL jest performance film:

 

AKTUALIZACJA: 20 maja

B.I nie zawiódł zapowiadając, że tego dnia opublikuje wideo na żywo z WATERFALL. Na YouTube 131 LABEL pojawiłsię występ całej piosenki. Dla ciekawych, kawałek ma również wgrane angielskie napisy:

 

AKTUALIZACJA: 19 maja

Na YouTube możemy obejrzeć specjalne intro, zapowiadające cały krążek rapera.

 

AKTUALIZACJA: 18 maja

B.I podzielił się z fanami tracklistą swojego nadchodzącego albumu. Tytułowy kawałek krążka będzie nosił tytuł illa illaWarto wspomnieć też, że niektóre z piosenek będą duetami – muzyk jednak nie zdradził jeszcze, kogo gościnnie usłyszymy na „Waterfall”.

 

Oryginalny tekst: O nowej płycie Hanbina słyszeliśmy już około tydzień temu, kiedy raper promował swój powrót na rynek muzyczny słowami „BACK ON TRACK”. Kilka dni temu, 14 maja, wydał również przedpremierową piosenkę Got It Like That z Destiny Rogers i Tyla’em Yaweh. Najnowszą aktualizacją jest harmonogram promocji krążka. Z kilku najważniejszych podpunktów warto wymienić, że 19 maja opublikowana zostanie lista utworów na płycie, 24 i 25 maja dwanaście klipów nazwanych „track film”, a 31 maja dodane zostanie wideo z komentarzem do teledysku tytułowego singla. „Waterfall” będzie miało premierę 1 czerwca. Więcej znajdziecie poniżej:

Będzie to kolejna aktywność B.I w świecie muzyki rozrywkowej, odkąd w marcu wydał singiel Midnight Blue, a w kwietniu wybrał nazwę dla swojego fondomu ID. Wcześniej działał bardziej na polu biznesowym, m.in. został dyrektorem wykonawczym w IOK Company oraz założył swoją firmę 131 LABEL. Na początku tego roku usłyszeliśmy go również na dziesiątym albumie EPIK HIGH, gdzie gościnnie wystąpił w kawałku Acceptance Speech.

 

źródło: Oficjalny YouTube 131 LABEL OFFICIAL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.