Zespół zapowiedział kolejny comeback w tym roku. 

AKTUALIZACJA: 2 listopada

Zobaczyliśmy indywidualne teasery Youngjae, Jongup’a Zelo. Przypomnijmy, że premiera nowej płyty B.A.P „NOIR” zaplanowana jest na 7 listopada.

Youngjae

Jongup

Zelo

AKTUALIZACJA: 1 listopada

Po kilku dniach przerwy, B.A.P wrócił z nowymi zapowiedziami comebacku. Na YouTube zostały opublikowane indywidualne teasery teledysku do Skydive, tytułowej piosenki „NOIR”. Zobaczymy w nich Youngguk’a, Himchan’a i Daehyun’a.

Yongguk

Himchan

Daehyun

AKTUALIZACJA: 28 października

Wiemy coraz więcej o comebacku B.A.P. Zarówno na Facebook’u zespołu, jak i na portalu Naver opublikowano nowe zdjęcia promocyjne drugiego pełnego albumu „NOIR”.

Zobaczyliśmy również 7 wersji okładek (indywidualne z każdym z muzyków i główna) oraz tracklistę płyty. Warto też wspomnieć, że główną okładkę „NOIR” zaprojektował właśnie lider zespołu, Bang Yongguk. Mogliśmy również usłyszeć fragmenty wszystkich piosenek z krążka. Wśród producentów, jak i tekściarzy możemy znaleźć członków B.A.P: Yongguka, Zelo, czy Jongup’a.

AKTUALIZACJA: 27 października

Na social media zespołu opublikowano ostatnie indywidualne zdjęcia promocyjne. Widzimy na nich Zelo i Himchan’a.

AKTUALIZACJA: 26 października

Zobaczyliśmy kolejne dwa zdjęcia promocyjne „NOIR”. Tym razem z Jongup’em i Youngjae.

AKTUALIZACJA: 25 października

Zgodnie z opublikowaną wcześniej rozpiską promocji, 25 października TS Entertainment opublikowało pierwsze indywidualne zdjęcia promocyjne B.A.P. Zobaczyliśmy na nich lidera zespołu, Yongguk’a i Daehyun’a.


Poinformowano również, że Yongguk nie będzie uczestniczył w początkowych promocjach nowego albumu. W oficjalnym oświadczeniu TS Entertainment czytamy, że u lidera B.A.P stwierdzono zespół lęku napadowego (ang. panic disorder), który charakteryzuje się tzw. napadami paniki. Po konsultacji z artystą i resztą członków zespołu, stwierdzono, że Yongguk nie będzie promował się z innymi, by skupić się na powrocie do zdrowia.

Oryginalny post: 18 października na portalach społecznościowych B.A.P pojawił się tajemniczy teaser. Grupa zadała nam wówczas pytanie „Kto jest X?”.

Wszystko stało się już jasne. B.A.P zapowiedział bowiem powrót z drugim pełnym albumem. Krążek będzie nazywał się „NOIR”. Opublikowano także harmonogram promocji nowej płyty, która rozpoczyna się 25 października. Od wtedy, przez trzy dni, zobaczymy teaserowe zdjęcia wszystkich muzyków. 28 października czeka nas wiele wrażeń: grupową fotografię oraz okładkę i zapowiedź albumu. 1 – 3 listopada zarezerwowane są na indywidualne zwiastuny teledysku – indywidualne i ogólny. Dzień przed comebackiem, 6 listopada, będziemy mogli odliczać do premiery płyty w towarzystwie B.A.P w aplikacji V live. 7 listopada to natomiast data wydania albumu. Nie zapomnijcie zapisać w kalendarzach!

źródło: (1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.