Zespół podał datę comebacku. Sprawdźcie szczegóły w naszym artykule.

AKTUALIZACJA: 13 września 

ATEEZ powróciło z siódmym mini-albumem „ZERO : FEVER Part.3”. Tytułowym utworem, dzięki głosom fanom zebranym w specjalnym głosowaniu, zostało Deja Vu. Druga piosenka z pojedynku – Eternal Sunshine – otrzyma swoje MV w późniejszym terminie. ATEEZ na swoim najnowszym albumie połączyło kontrastujące ze sobą dwa koncepty. Kolorowy i łagodny z orzeźwiającą nutą oraz nieco mroczny i budujący napięcie, niczym dobry kryminał. Deja Vu należy do drugiego typu i dodatkowo podkreśla to teledysk. Szybkie samochody i blask błyskawic idealnie współgrają z rytmiczną i uzależniająca melodią piosenki. 

 
Na płycie znalazło się łącznie sześć pozycji. Całego albumu możecie przesłuchać poniżej.

 

AKTUALIZACJA: 12 września

ATEEZ zaprezentowało teaser do MV Deja Vu. Obejrzycie go poniżej.

 

AKTUALIZACJA: 11 września

Po kilku dniach nieobecności nadrabiamy promocję „ZERO : FEVER Part.3”. Obejrzyjcie kolejną odsłonę zdjeć oraz przesłuchajcie skrótu wszystkich piosenek, które znajdą się na płycie. Oprócz tego dzisiaj otrzymaliśmy teaser do MV Eternal Sunshine. Wszystkie teasery znajdziecie poniżej. 

 
 

AKTUALIZACJA: 6 września

Nadrabiamy promocję „ZERO : FEVER Part.3”. Obejrzyjcie zwiastuny do choreografii Deja Vu i Eternal Sunshine. Oprócz tego ATEEZ opublikowało już listę utworów, które znajdą się na płycie. Na krążku znajdzie się łącznie sześć pozycji. Szczegóły znajdziecie na poniższej grafice. 

 
 

AKTUALIZACJA: 2 września

Tak prezentują się plakaty promujące Deja Vu i Eternal Sunshine.

AKTUALIZACJA: 31 sierpnia

Rozpoczęło się głosowanie na tytułową piosenkę albumu „ZERO : FEVER Part.3”. Poniżej możecie przesłuchać fragmentu Deja Vu oraz Eternal Sunshine, a następnie oddać głos na swojego faworyta TUTAJ.

 
 

AKTUALIZACJA: 30 sierpnia

Tak prezentują się kolejne grupowe fotografie ATEEZ.

AKTUALIZACJA: 29 sierpnia

Nadrabiamy aktualizację indywidualnych fotografii promujących nadchodzący album. Obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii poniżej. Oprócz zdjeć otrzymaliśmy także informację o początku głosowania na nową piosenkę, która zostanie tytułowym utworem płyty. Początek pierwszej rundy zaplanowano na 31 sierpnia 9:00 KST ( 2:00 czasu polskiego). 

 

AKTUALIZACJA: 26 sierpnia

ATEEZ opublikowało pierwsze indywidualne fotografie, w dwóch różnych konceptach. Obejrzyjcie zdjęcia Hongjoonga i Seonghwy. 

AKTUALIZACJA: 24 sierpnia

ATEEZ nabrało wiatru w żagle i ruszyło z promocją. Oprócz harmonogramu comebacku dostaliśmy pierwsze teasery nadchodzącego albumu, który zatytułowano „ZERO : FEVER Part.3”. Obejrzyjcie grafiki i dwie grupowe fotografie, w dwóch różnych konceptach, w naszej galerii poniżej. 

Oryginalny post: ATEEZ podzieliło się pierwszą zapowiedzią zwiastującą nowe wydawnictwo. Oprócz grafiki z rozbitą klepsydrą podano datę comebacku. Nowy materiał ukaże się 13 września o godzinie 18:00 KST (11:00 czasu polskiego). Na ten moment nie znamy więcej szczegółów. Wspomniany teaser obejrzycie poniżej.

Warto przypomnieć, że ostatnim krążkiem ATEEZ było “ZERO: FEVER Part.2”, wydane w marcu tego roku. 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter ATEEZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.