Boysband wróci pod koniec maja.

AKTUALIZACJA: 23 maja

ASTRO mają dla Was kilka słów. Posłuchajcie wiadomości od nich poniżej (dostępne są angielskie napisy):

 

AKTUALIZACJA: 22 maja

Dostępny jest już skrót wszystkich utworów z nowego mini-albumu!

 

AKTUALIZACJA: 21 maja

Wydano tracklistę czwartego mini-albumu ASTRO. Będzie on zawierał 8 piosenek, a Jin Jin i Rocky mieli udział w pisaniu tekstów do każdej z nich. Wygląda na to, że cały koncept nowej płyty będzie obracał się wokół sezonowych sklepików! 

 

AKTUALIZACJA: 18 maja

Tytułową piosenką „Dream Part.01” zostanie Baby.

 

AKTUALIZACJA: 17 maja

Według harmonogramu, dzisiaj dodano trzeci zestaw promocyjnych fotografii od ASTRO. Jutro usłyszymy już pierwszy trailer!

 

AKTUALIZACJA: 16 maja

Dzisiaj pojawiła się druga porcja zdjęć. 

 

AKTUALIZACJA: 15 maja

Na social media ASTRO pojawił się zestaw promocyjnych zdjęć w najnowszym koncepcie „Dream Part.01”. 

 

AKTUALIZACJA: 14 maja

Wiemy już, jak będzie wyglądać płyta „Dream Part.01”. Do płyty załączony będzie 64-stronicowy photobook, pocztówka, dwie karty kolekcjonerskie, jedna przezroczysta karta i plakat. Ci, co zamówią album w przedsprzedaży, otrzymają dodatkowo papierową figurkę. Wszystkie szczegóły możecie zobaczyć poniżej. 

 

AKTUALIZACJA: 11 maja

ASTRO podzieliło się harmonogramem promocji „Dream Part.01”. 15 maja rozpocznie się przedsprzedaż albumu i zobaczymy też, jak będzie on wyglądał. Od 16 do 17 maja publikowane będą zdjęcia konceptowe, a dzień później pojawi się trailer teledysku do tytułowej piosenki. 22 maja poznamy listę utworów, których skróty usłyszymy następnego dnia. 24 maja zarezerwowany jest dla tzw. „Special Video”. Ostatnim krokiem w promocji będzie drugi trailer MV 25 maja. Zaraz przed premierą, ASTRO spotka się z fanami przez specjalny showcase w aplikacji V LIVE.

 

Oryginalny post: Od debiutu ASTRO promowało się w koncepcie pór roku. Do tej pory wydani trzy mini-albumy i jeden specjalny, zimowy krążek dedykowany fanom. Nadszedł czas na nowy projekt! „Dream Part.01” zostanie wydany 29 maja o 18:00 KST (11:00 w Polsce). Na social media pojawiło się wideo z pierwszy zwiastunem. Możecie sprawdzić go poniżej.

 

W tym artykule będziemy informować Was o wszystkich nowościach dotyczących czwartego mini-albumu ASTRO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.