Media Line Entertainment wydało oficjalne oświadczenie dotyczące umów The East Light. Wszyscy członkowie zespołu opuszczą agencję.

Od kilku dni trwa medialna konfrontacja Media Line Entertainment oraz Lee Seok Chula – lidera kapeli, jego rodziców i ich adwokata. Przypomnijmy, że 19 października odbyła się konferencja prasowa, gdzie ujawniono informację o aktach przemocy, których dopuszczali się pracownicy wytwórni wobec członków The East Light. CEO agencji odpowiedział na zarzuty w swoim oświadczeniu. Wszystko o tej sprawie znajdziecie w naszym artykule, TUTAJ

Media Line Entertainment ogłosiło dzisiaj, że pozostali członkowie grupy: Lee Eun Sung, Kim Jun Wook, Lee Woo Jin oraz Jung Sa Gang rozstaną się z wytwórnią. Wydano także oficjalne oświadczenie, którego tłumaczenie znajduje się poniżej:

Tu wytwórnia The East Light, Media Line Entertainment.

Chcielibyśmy poinformować, że zdecydowaliśmy się zakończyć kontrakty pozostałych czterech członków The East Light (Lee Eun Sung, Kim Jun Wook, Lee Woo Jin oraz Jung Sa Gang).

Pozostali członkowie [zespołu] są zagubieni przez powstałą 18 października kontrowersję, więc oni i ich rodzice dyskutowali z nami, co będzie najlepszym rozwiązaniem. Zdecydowano zwołać konferencję prasową.

Mieliśmy jednak obawy, że młodzi członkowie [grupy] poczują dodatkowy ból, stojąc w centrum sprawy podczas konferencji prasowej. Biorąc zatem pod uwagę ich rany oraz przyszłość, doszliśmy do wniosku, że zakończenie ich kontraktów będzie najlepszą miarą. Dyskutujemy proces ich rozwiązania z rodzicami chłopców.

Martwimy się, że członkowie mogą czuć co do swojej przyszłości niepewność, związaną z zakończeniem umów. Prosimy o Wasze wsparcie, by chłopcy nie byli już zranieni i mogli znów marzyć, po zagojeniu się ich ran.

Ponadto, ponieważ kontrowersje nadal rosną i są stale obserwowane, nie będziemy niepotrzebnie reagować na doniesienia prasy, biorąc pod uwagę potencjalny ból sześciu członków zespołu, w tym braci (Lee Seok Chula oraz Lee Seung Hyuna). 

Będziemy też pilnie brać udział w zbliżającym się dochodzeniu, a przy tym nie będziemy unikać odpowiedzialności i rozwiązywania problemów. Szczerze prosimy, by spekulacyjne doniesienia i raporty, bez dochodzenia i dowodów, które sprawiają ból członkom grupy, nie były od tej pory publikowane. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter The East Light

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.