Woohyun wydał swój pierwszy w karierze cyfrowy singiel. Sprawdźcie, co warto o nim wiedzieć!

Nowy utwór wokalisty Infinite ukazał się 13 grudnia. A Song For You to piosenka zadedykowana fanom artysty. Po raz pierwszy zaprezentował ją na swoich solowych koncertach, które odbyły się na początku listopada. Woohyun zdecydował się oficjalnie wydać ten kawałek, by odwdzięczyć się Inspirit za wsparcie. 

Singiel to popowo-taneczna kompozycja, zbudowana na dźwiękach gitary. W ucho wpada też wesołe gwizdanie, dźwięk pstrykania palcami oraz klaskanie. Energiczny, świeży numer nabiera głębi dzięki emocjonalnemu wokalowi artysty. Jej tekst jest prostolinijnym wyznaniem mężczyzny do ukochanej. Chociaż wie, że pewnie w końcu wszyscy zapomną o tej piosence, chce zadedykować jej ten utwór, by wywołać uśmiech na jej twarzy. Obiecuje, że zawsze będzie przy niej i da jej oparcie w trudnych chwilach. W ten sposób Woohyun chciał pokazać swoje prawdziwe uczucia w stosunku do fanów. W klipie zobaczymy nagrania z solowych koncertów wokalisty oraz zajrzymy za kulisy ich przygotowań.

Woohyun wydał na początku września swój drugi solowy mini-album. „Second Write..” pokazuje, że artysta rozwija się i próbuje swoich sił w nowych stylach muzycznych. Wszystko o krążku przeczytacie TUTAJ.

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.