KARD w nowym albumie pokazuje swoją sentymentalną i romantyczną stronę. Sprawdźcie, co znajdziemy na „You & Me”!

Po udanym debiucie w połowie lipca tego roku, KARD wydał drugi album z sześcioma nowymi piosenkami. Tropikalny house został zastąpiony cięższymi, elektronicznymi brzmieniami. Już tytułowy kawałek You In Me, mimo swego podobieństwa do wcześniejszych kompozycji, wprowadza słuchaczy w dość mroczny klimat. Opowiada on o niezrozumieniu między kochankami, którzy mimo odtrącenia nie mogą bez siebie żyć i zatrzymują w sobie uczucia względem siebie. Relacje pełne napięcia widać też w teledysku, w którym artyści grają pary. 


Wśród numerów z „You & Me”, znajdziemy inne kawałki, niż na debiutanckim albumie grupy. Jak prezentuje się cała tracklista płyty?

  1. Into You – album otwiera dubstepowy kawałek, który wprowadza tajemniczy klimat, zapowiadając jednocześnie charakter następnych kompozycji i całego krążka.
  2. Trust Me (J.seph & Jiwoo) – wersja tej pary jest dynamiczna i jednocześnie lekka. Piosenka zawiera wyznanie miłości wobec kochanka i zapewnienie, że znajdzie on wsparcie w drugiej osobie.
  3. Push & Pull – opisuje relację osób, które jednocześnie się przyciągają i odpychają, nie mogąc znaleźć złotego środka w odczuwanych przez siebie emocjach.
  4. Jinikka – psychodeliczna melodia dominuje, przykrywając wokale i rap, które wydają się tylko dodatkiem
  5. You In Me
  6. Trust Me (BM&Somin) – w przeciwieństwie do J.sepha i Jiwoo, BM z Somin stworzyli emocjonalną i płynną wersję tego numeru.
  7. Trust Me (wersja CD) – utwór, który znajdziemy jedynie na fizycznej wersji albumu. Piosenkę wykonuje tym razem cały zespół.

Album uplasował się na 10. pozycji na liście iTunes w Polsce już w pierwszej dobie od premiery. „Dwójki” zaliczył natomiast na Filipinach oraz w Szwecji i Laosie. Inne wyniki znajdziecie w poniższej galerii: 

Na oficjalnej stronie zespołu umieszczony został link do konkursu, który rozpoczął się 23 listopada i potrwa do 30 listopada. Polega on na odpowiedzeniu na dziesięć pytań odnośnie najnowszego wideoklipu KARD. Pytania zapisane są w języku koreańskim. Nagrodą jest podpisany album oraz losowe karty. Quiz znajdziecie TUTAJ.

Promocję, poprzedzającą wydanie „You & Me”, możecie prześledzić natomiast TUTAJ. Jak podoba Wam się pierwszy comeback KARD?

 

źródło zdjęcia: kard-official.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *