Muzyk z nowej wytwórni Jay Parka wydał kawałek we współpracy z raperem Krayzie Bone.

Należący do H1GHR MUSIC, DJ Yultron, pochwalił się na swoim Instagramie najnowszym wynikiem współpracy z Jay Parkiem i reprezentantem amerykańskiej grupy Bone Thugs-N-Harmony, Krayzie Bone. Thuggin 4 My Baby to klasyczny przykład muzyki trap, jaką głównie zajmuje się Yultron. Jay Park i Krayzie konfrontują swoje zdolności z dźwiękiem, z którym nie pracują zbyt często. W kawałku przeważa głos amerykańskiego rapera, który jest niski i lekko chrapliwy. Park w swoim solo prezentuje natomiast kilka flow.

Kawałek nie został wydany pod skrzydłami H1GHR MUSIC, a dużej, duńskiej wytwórni Spinnin’ Records. Samo audio z oficjalną okładką opublikowane zostało również na kanale Trapcity. W komentarzach pojawiła się wypowiedź twórców kanału: „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że wreszcie możemy opublikować tą niesamowitą współpracę na naszym kanale. To nasze trzecie wydawnictwo i nie moglibyśmy być bardziej dumni. Praca z taką legendą jak Bone Thugs oraz popularną koreańską gwiazdą Jay Parkiem to błogosławieństwo. Yultron poprowadził produkcję do zupełnie nowego poziomu i perfekcyjnie stworzył kawałek tak, że obaj raperzy do niej pasują, pomimo ich różnych stylów. Thuggin 4 My Baby jest mieszanką nowoczesnych Stanów i koreańskiej muzyki”.


Dwa dni przed premierą, Yultron opublikował fragment MV na swoim Instagramie, załączając komentarz, którego tłumaczenie przeczytacie poniżej.
„Wypuszczam kawałek z @jparkitrighthere@krayzie_bone 11 sierpnia, w ten piątek! Crossroads i Notorious Thugs były chyba najczęściej odtwarzanymi przeze mnie kawałkami, kiedy dorastałem. To super, że mogłem pracować z osobą, która miała tak wielki wpływ na moje dzieciństwo. Jest to najbardziej utalentowany człowiek, jakiego znam. Celem tego utworu jest zamazanie linii między Wschodem a Zachodem, pokazując, że dobra muzyka żyje wszędzie. Jestem przeszczęśliwy z powodu tego nagrania i nie mogę się doczekać, aż je usłyszycie i zobaczycie teledysk. Przy okazji, śpiewam w tym kawałku… Mówiłem wam, że zacznę więcej śpiewać.”

Krayzie Bone w 1991 roku zadebiutował w grupie Bone Thugs-N-Harmony, z którą wielokrotnie odnosił sukcesy w muzycznych notowaniach. Ze swoją ekipą reprezentuje gatunek zwany g-funkiem, czyli gangsta rapem z zachodniego wybrzeża USA. Artyści w planach mieli współpracę przy płycie „One Nation”, autorstwa jednego z najbardziej znanych raperów na świecie – 2Pac’a. Płyta nie została ukończona ze względu na tragiczną śmierć muzyka.

Sam Krayzie Bone w 1999 roku wypuścił pierwszy solowy krążek, na który zaprosił wielu znanych artystów takich, jak Mariah Carey, Snoop Dogg, Naughty By Nature czy Fat Joe. „Thug Mentality 1999” pokryto platyną. Dwa lata później, „Thug On The Line” zdobyło tytuł złotej płyty. W lipcu raper wydał ze swoją byłą grupą kawałek Wanna Make You Get High.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.