THE BLACK LABEL podzieliło się kolejnym teaserem zapowiadającym majowy debiut Somi.

AKTUALIZACJA: 8 czerwca

THE BLACK LABEL opublikowało całą tracklistę debiutanckiego krążka Somi. Oprócz wspomnianego wcześniej Birthday, usłyszymy także Outta My Head, który w całości został napisany i skomponowany przez solistkę. 

AKTUALIZACJA: 7 czerwca

Poznaliśmy szczegóły tytułowej piosenki nadchodzącego debiutanckiego singla Somi. Birthday to kawałek skomponowany głównie przez TEDDY’ego, ale pracowali nad nią także inni producenci, w tym chociażby Brother Su. Przy tekście kawałka pomagała także sama Somi.

AKTUALIZACJA: 20 maja

Znamy datę debiutu Somi! THE BLACK LABEL opublikowało grafikę, na której umieściło pierwsze szczegóły premiery debiutanckiej płyty solistki. Krążek ujrzy światło dzienne 13 czerwca.

 

Oryginalny post: Jak wytwórnia zapowiedziała w marcu, Jeon Somi zadebiutuje jako solistka w maju. Za produkcję tytułowego utworu odpowiedzialny miał być Teddy, jeden z głównych producentów YG Entertainment. Na swoim koncie ma on piosenki dla 2NE1, BLACKPINK czy Sunmi. Na social media THE BLACK LABEL na początku miesiąca pojawił się teaser zapowiadający wydawnictwo artystki. Rano 10 maja udostępniono kolejną zapowiedź. Zobaczcie zdjęcia poniżej:

W sierpniu 2018 roku wokalistka rozwiązała umowę z JYP Entertainment, a miesiąc później podpisała kontrakt z THE BLACK LABEL. Wcześniejsze informacje mówiły o jej debiucie w marcu 2019 roku, jednak obecna agencja przeniosła go na maj. Przypomnijmy także, że wcześniej brała udział w survivalowych programach “SIXTEEN” i “Produce 101”. W drugim z wymienionych show zajęła pierwsze miejsce i zadebiutowała w I.O.I.

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter THE BLACK LABEL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.