SM Entertainment rozpoczęło promocję krążka z okazji 10-lecia SNSD.

AKTUALIZACJA: 3 sierpnia
Godzina 9:00
Transmisja na VLIVE, zaplanowana wcześniej na 7 sierpnia o 15:00 naszego czasu, została przeniesiona. Odbędzie się tego samego dnia, godzinę później. Zespół opublikował także teaser klipu do Holiday. O koreańskiej północy zobaczymy zapowiedź klipu do All Night.

 

AKTUALIZACJA: 2 sierpnia
Godzina 17:00
Ostatnią członkinią zespołu, która doczekała się swoich indywidualnych teaserów jest Sunny. W swoim klipie zdradziła, że pamięta wszystkie pierwsze występy Girls’ Generation. „Wszystkie były naprawdę chaotyczne, a my byłyśmy bardzo zestresowane”, przyznała artystka. „Do tej pory pracowałyśmy bardzo ciężko, ale dotarłyśmy do miejsca, w którym jesteśmy, bo sprawia nam to [praca] też przyjemność.”

Po wciśnięciu kanału nr 14 usłyszymy fragment utworu Fan. Tradycyjnie, na stronie SNSD pojawiły się także nowe fotografie Sunny:

 

Godzina 09:00

W poniedziałek 7 sierpnia, o 22:00 KST (15:00 czasu polskiego) odbędzie się specjalna comebackowa transmisja Girls’ Generation na VLIVE.

AKTUALIZACJA: 1 sierpnia
Godzina 17:00
Kolejną osobą, która pojawiła się w zapowiedziach „Holiday Night”, jest liderka zespołu – Taeyeon. „Wszyscy w końcu wracają do swojego rodzinnego miasta, prawda? Więc mam nadzieję, że tak stanie się z członkiniami. Chcę, żeby Girls’ Generation było [domem] dla Girls’ Generation”, powiedziała.

Na kanale nr 10 możemy też posłuchać fragmentu Girls Are Back. Na oficjalnej stronie girlsbandu opublikowano również zdjęcia promocyjne Taeyeon:

Godzina 9:00
Seohyun uczestniczyła w pisaniu jednego z tytułowych utworów nowej płyty SNSD – Holiday oraz Sweet Talk.

AKTUALIZACJA: 31 lipca
Godzina 17:00
Dzisiejsze teasery należą do maknae SNSD, Seohyun. „Zespół ma tylko jedno maknae, czuję się odpowiedzialna”, powiedziała artystka. „Uważam, że najmłodsza członkini otrzymuje bardzo dużo wsparcia”, dodała. Możecie zobaczyć wideo poniżej:


Jeśli klikniecie „kanał 13” usłyszycie skrót Sweet Talk. SM Entertainment podzieliło się również promocyjnymi zdjęciami wokalistki:

Godzina 9:00
Pierwszy comeback stage Girls’ Generation zobaczymy w programie M!Countdown 10 sierpnia. Ponadto, SM Entertainment opublikowało kolejną fotografię Sooyoung. Znajdziecie ją poniżej:

AKTUALIZACJA: 30 lipca
Godzina 17:00
W roli głównej wystąpiła dzisiaj Sooyoung. „’Girls’ Generation’ to gwiazda, ale nie jestem pewna, czy ja nią jestem”, powiedziała w swoim teaserze. „Często czuję, że 'Girls’ Generation’ to inna osoba, kiedy o tym mówię.” Wokalistka przyznała także, że zrobiła dzięki zespołowi wiele rzeczy, które wcześniej wydawały jej się niewyobrażalne.

Jeżeli klikniecie w kanał 17 na telewizorze SNSD, usłyszycie fragment Love Is Bitter. Tradycyjnie, SM Entertainment podzieliło się także fotografiami bohaterki nowej zapowiedzi:

 

Godzina 09:00
It’s You, którego fragment słyszymy po wciśnięciu w kanał nr 16, jest piosenką w średnim tempie z uroczą melodią. Utwór napisała Yuri, a jego tekst jest jej odpowiedzią na listy od fanów.

Po raz pierwszym fani będą mogli usłyszeć nowe kawałki SNSD na żywo 5 sierpnia, na jubileuszowym fanmeetingu girlsbandu.

AKTUALIZACJA: 29 lipca
Godzina 17:00
W nowych zapowiedziach widzimy Hyoyeon. W swoim klipie wokalistka mówi, że czas płynie bardzo szybko. Przyznaje także, że według niej Hyoyeon istnieje dzięki Girls’ Generation. „Chciałam być kiedyś pozytywna celowo”, kontynuuje, „Teraz jednak myślę, że jestem już po prostu szczęśliwa.”

Po kliknięciu w kanał 11 na telewizorze na oficjalnej stronie SNSD usłyszycie fragment One Last Time. Sprawdźcie jeszcze, jak Hyoyeon wypadła na teaserowych zdjęciach:

 

Godzina 8:00
Wytwórnia opublikowała nową grafikę z Yuri w roli głównej:

AKTUALIZACJA: 28 lipca

Godzina 17:00

Najnowsze indywidualne teasery „Holiday Night” widzimy Yuri.  Wspomina ona wzruszający moment debiutu i opowiada o uczuciu, którego nie może do końca odpisać. 

Na stronie SNSD, po kliknięciu kanału nr 16, możemy zobaczyć skrót piosenki It’s You. Poniżej możecie sprawdzić natomiast fotografie z udziałem artystki:

Godzina 9:00

Internetowa premiera nowej płyty Girls’ Generation zaplanowana jest na 4 sierpnia o 18 KST (w Polsce 11:00). Fizyczna wersja krążka pojawi się w sklepach natomiast 3 dni później – 7 sierpnia.

SM Entertainment zdradziło też szczegóły tytułowych kawałków. Holiday to wakacyjna piosenka z energetycznym wokalem i świeżą melodią. All Night jest natomiast tanecznym utworem z refrenem, od którego można się uzależnić. 

 

AKTUALIZACJA: 27 lipca

Godzina 17:00

Dzisiejsze teasery należą do Tiffany. W swoim wideo, artystka wspomina, że SNSD zadebiutowało w okolicach jej urodzin. Spełnienie własnego marzenia okazało się dla wokalistki najlepszym prezentem.

Zobaczyliśmy też zdjęcia teaserowe Tiffany. Ponadto, jeśli na telewizorze z oficjalnej strony Girls’ Generation klikniemy kanał nr 9 usłyszymy fragment utworu Light Up the Sky.

 

Godzina 9:30

„Holiday Night” to kolejny pełny album Girls’ Generation. Znajdziemy na nim 10 kawałków, w tym dwa tytułowe: All Night i Holiday. Całość usłyszymy 7 sierpnia.

 

Oryginalny artykuł: Jubileuszowy powrót Girls’ Generation zbliża się wielkimi krokami. Wytwórnia girlsbandu opublikowała pierwsze indywidualne teasery „Holiday Night”. Należą one do Yoony. W wideo, artystka wspomina czas, który spędziła w zespole. ”Uważam, że podczas promocji z Girls’ Generation pojawia się zupełnie inna energia. To czas, kiedy jestem najszczęśliwsza. Byłam w stanie spotkać się z innymi członkiniami i mam wiele wspaniałych wspomnień. Myślę, że dobrze się spisałam”, mówi wokalistka w swoim teaserze.

Na oficjalnej stronie internetowej SNSD znajdziemy też promocyjne fotografie Yoony. Wszystkie możecie zobaczyć poniżej:

 

Wszystko o jubileuszowym comebacku SNSD będziecie mogli znaleźć w tym artykule w formie aktualizacji.

 

źródło:(1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.