Delikatny głos jednej z wokalistek SNSD od zawsze działał na wszystkich kojąco. Mowa oczywiście o Yoonie, która niedawno podzieliła się z widownią wyjątkowym krążkiem. Co warto wiedzieć o „A Walk To Remember”?

Yoona z Girls’ Generation z okazji swoich urodzin postanowiła obdarować fanów specjalnym prezentem. Mini-album „A Walk To Remember” pełen jest ciepłych utworów, które mają pocieszyć słuchaczy w trudnych chwilach.

Promujące krążek Summer Night to akustyczna ballada, która ma “zachęcać do siebie słuchacza szerokim spektrum dźwięków”. Yoona wraz z piosenkarzem 20 Years of Age opowiadają historię tytułowej letniej nocy, która połączyła ze sobą dwoje ukochanych. Zdali sobie oni sprawę ze swoich uczuć, gdy rozmawiali ze sobą aż do świtu.

Na “A Walk To Remember” znajdziemy łącznie pięć pozycji. Większość z nich to jednak znajome już fanom solowe piosenki artystki. Sprawdźcie, co dokładnie trafiło na EP:

  1. 덕수궁 돌담길의 (Deoksugung Stonewall Walkway) (ft. 10 cm) – pierwszy w karierze solowy numer Yoony. Wokalistka wydała go już w marcu 2016 roku jako część debiutanckiej edycji projektu SM STATION.
  2. 여름밤 (Summer Night) (ft 20 Years of Age)
  3. 바람이 불면 (When The Wind Blows) – kolejny kawałek Yoony, który poznaliśmy już wcześniej przez cykl STATION. W 2017 roku mogliśmy usłyszeć go także w wersji po chińsku.
  4. 너에게 (To You) – pierwszy samodzielny singiel artystki z maja 2018 roku. Klip do numeru został nagrany wówczas na wyspie Jeju.
  5. Promise – całkowicie nowa piosenka członkini SNSD. To akustyczny utwór w stylu pop. Dzięki swojej nieskomplikowanej melodii łatwo wpada w ucho. W tekście piosenki znajdziemy szczere wyznanie zakochanej kobiety. Po długim czasie w końcu zebrała się na odwagę, by powiedzieć ukochanemu o swoich uczuciach.

Chociaż na krajowych rankingach w dniu premiery „A Walk To Remember” królowała powracająca po kilku latach Lee Hi, urodzinowy krążek Yoony bardzo dobrze wypadł na światowym iTunes. Artystka mogła pochwalić się siedmioma pierwszymi miejscami, chociażby w Hong Kongu, Malezji, Tajlandii czy Wietnamie. W dziennym podsumowaniu najpopularniejszych albumów była natomiast piąta.

 

źródło:(1)
źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.