Artystka zdecydowała się nie przedłużać kontraktu z RBW. Pomimo tego Wheein będzie nadal promowała się jako członkini MAMAMOO.

Rano 11 czerwca RBW w oświadczeniu prasowym dla portalu Sports Khan potwierdziło, że Wheein nie przedłużyła kontraktu z agencją. Przedstawiciele wytwórni oraz wokalistka podpisali jednak umowę, według której Wheein będzie brać udział w grupowych aktywnościach MAMAMOO do zakończenia kontraktów Hwasy, Solar oraz Moonbyul wygasających w grudniu 2023 roku. Tłumaczenie oświadczenia agencji znajdziecie poniżej:

Witajcie, tutaj RBW.

 

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy kochają oraz wspierają MAMAMOO. 

 

Przedłużyliśmy kontrakty z trzema członkiniami MAMAMOO – Solar, Moonbyul oraz Hwasą. Obiecujemy zapewnić im konieczne wsparcie w celu rozwijania ich karier na różnych płaszczyznach w oparciu o wspólne zaufanie.

 

Wheein od długiego czasu dyskutowała z przedstawicielami RBW oraz pozostałymi członkiniami MAMAMOO. Ostatecznie zdecydowała się jednak nie przedłużyć swojego kontraktu.

Szanujemy decyzję Wheein oraz szczerze życzymy jej powodzenia na nowej drodze. Chcielibyśmy również podziękować jej za wspólnie spędzone 7 lat.

 

Mimo to, wszystkie członkinie nadal kochają MAMAMOO i pragną być częścią zespołu. Wheein oraz agencja podpisali polubowne porozumienie, które obejmuje m.in.: uczestnictwo w nagrywaniu nowych albumów czy występy na koncertach MAMAMOO. Umowa obowiązuje do grudnia 2023 roku.

 

MAMAMOO jest w trakcie przygotowań do letniego koncertu. Przygotujemy dla Was dobrą muzykę oraz wiele aktywności. Prosimy o wspieranie MAMAMOO w ich dalszej drodze.

 

Dziękujemy.

Przypomnijmy, że MAMAMOO powróciło pod koniec maja z „WAW” z tytułowym Where Are We Now.

źródło: (1)

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter MAMAMOO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.