„Begin with the End” UNI.T to krótkie, lecz pełne emocji podsumowanie kariery girlsbandu. Co powinniśmy wiedzieć o najnowszym EP grupy?

Dziewczęta zadebiutowały w maju 2018 dzięki głosom widzów survivalowego show The Unit. Niecałe pięć miesięcy później przypadła data premiery ostatniego wydawnictwa girlsbandu. W wersji digital znajdziemy pięć utworów w tym wersję instrumentalną promującego krążek I mean. Tytuł EP zainspirowany został sytuacją, w której znalazła się grupa – członkinie od początku wiedziały, że ich wspólny kontrakt zakończy się po wydaniu drugiej płyty.

  

I mean wyszło spod pióra m. in Brave Brothers, który na swoim koncie ma współpracę z artystami YG Entertainment, AOA czy Samuelem. Kawałek jest wpadającą w ucho, taneczną propozycją. Dziewczęta bez wstydu wyznają w niej swojemu wybrankowi, że jest tym jedynym, którego pragną. Dzięki oryginalnej, lecz nie skomplikowanej choreografii twórcy singla chcieli stworzyć propozycję porywającą do tańca bez względu na wszystko. 

Co jeszcze znajdziemy na krążku?

  1. I mean
  2. Begin with the End – jest jedną z najbardziej dojrzałych propozycji w dorobku zespołu. Nawiązuje do trudnych uczuć związanych z rozpadem grupy, jak i mocnego przywiązania wokalistek do ich fanów oraz siebie nawzajem. Utwór charakteryzuje minimalistyczna linia melodyczna ograniczająca się praktycznie do pianina i gitary.
  3. Candy – smutna lecz pełna nadziei opowieść o skrytych pragnieniach dziewcząt. 
  4. Shine – energiczna mieszanka deep house oraz tropical house. Kawałek znany jest zapewne każdemu fanowi The Unit. W trakcie show zwiastował nowe szanse dla dziewcząt biorących udział w programie. 

Kilka dni po premierze mini-albumu w mediach społecznościowych grupy pojawiło się dance practice oraz fotografie zza kulis. Wszystkie materiały możecie zobaczyć poniżej.

 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Naver The Unit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.