TWICE zapowiedziało powrót z drugim pełnym albumem „TWICE of October”.

Na social media TWICE pojawił się pierwszy teaser drugiego pełnego albumu „TWICE of October”. Grafika, stylizowana na kartkę z kalendarza, dość ogólnie przedstawia harmonogram nadchodzącej promocji. Drugi tydzień października nazwano „5th Anniversary week”. Możemy spodziewać się w nim wideo dotyczących dokładnie piątej rocznicy istnienia girlsbandu, która przypada na 20 października. Trzeci tydzień, „Eyes opening week”, zarezerwowano dla teaserów „TWICE od October”, chociaż nie podano dokładnych informacji co do dat i ilości zwiastunów. Comeback odbędzie się za to 26 października.

Dokładniejsze informacje możecie przeczytać na poniższej grafice:

Pełne płyty nie są mocną stroną girlsbandu. Tak jak lwia część zespołów na k-popowej scenie, większość wydawnictw TWICE to mini-albumy. Pierwszy pełen  krążek grupy o tytule „twicetagram” ujrzał światło dzienne 30 października 2017 roku. Znalazło się na nim 13 utworów, a dziewczyny promowały się z piosenką LIKEY. Zarówno kawałek, jak i cała płyta utrzymane były w koncepcie social media, a w szczególności Instagramu. Więcej o comebacku możecie przeczytać na naszej stronie.

 

Wszystkie zwiastuny comebacku TWICE znajdziecie na 7POP. O każdej aktualizacji będziemy Was informować w tym artykule, więc sprawdzajcie regularnie naszą stronę!

 

źródło zdjęcia: Harper’s Bazaar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.