Co z pewnością należy powiedzieć o dziewczynach z TWICE, to że w tym roku bardzo się napracowały. Święta także postanowiły spędzić z fanami poprzez album „The Year of YES”. Co warto o nim wiedzieć?

TWICE powróciło do nas już ostatni raz w tym roku ze specjalnym krążkiem „The Year of YES”. Po trzech koreańskich comebackach, z czego każdy z nich był sukcesem, oraz obfitych aktywnościach w Japonii, girlsband postanowił zwolnić tempo. W ostatnim miesiącu w roku, dokładnie 12 grudnia, dziewczyny pozwoliły sobie na nutę sentymentu.

Tytułowy kawałek The Best Thing I Ever Did jest pewnego rodzaju spojrzeniem wstecz na wszystko, co działo się w życiu członkiń. Bez wątpienia rok 2018 był dla dziewczyn pracowity, a świąteczny czas jest idealną okazją, aby móc podsumować wszystko i zdecydować, czy było warto. Jak śpiewa TWICE – nie żałują ani sekundy. Piosenka została napisana przez J.Y. Parka oraz Park Jimin z 15&. Dyrektor wytwórni JYP na swoim Instagramie wspomniał, że to 588 utwór, który stworzył. Dlatego, by nadać mu świeżości, nagrał najważniejsze partie numeru i wysłał je do innych producentów, aby przygotowali swoje propozycje melodii. Płyta ma być prezentem dla fanów, więc członkinie TWICE nie promują się z The Best Thing I Ever Did w programach muzycznych.

Drugim nowym utworem, jaki zawarto na płycie, jest Be As One. Kawałek miał już swoją premierę na japońskim albumie „BDZ”, wydanym w tym roku, a tutaj zawarto jego koreańską wersję. Fani od razu usłyszą, że melodyjnie jest to o wiele bardziej złożona kompozycja, niż poprzednie ballady TWICE. Wcześniej dziewczętom towarzyszyła dość prosta, minimalistyczna melodia. Tutaj możemy usłyszeć zaś pianino ze skrzypcami, które podkreślają harmonię głosów dziewczyn.

JYP Entertainment podzieliło się także zakulisową galerią z photobooka albumu. Podobną galerię z planu filmowego teledysku oraz tworzenia promocyjnych teaserów znajdziecie na Naverze JYP Nation.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Naver JYP Nation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.