Wokalistka podpisała kontrakt z nową agencją i przygotowuje się do powrotu na scenę muzyczną w najbliższym czasie.

Tiffany, która od pewnego czasu promuje się pod nazwiskiem Young, dołączyła do amerykańskiej agencji Paradigm Talent Agency. Na oficjalnej stronie wytwórni pojawił się profil wokalistki wraz z odnośnikami do jej kont w mediach społecznościowych. Warto dodać, że firma zajmuje się również promocją wielu znanych na całym świecie artystów, jak Ed Sheeran, Coldplay czy Fergie.

Wraz z informacjami o kontrakcie, pojawiły się pierwsze doniesienia o nowych piosenkach Tiffany. Wokalistka przygotowuje się do comebacku i, jak donoszą media, wróci na scenę na przełomie czerwca i lipca. Artystka skończyła już nagrywanie utworu, jednak nadal musi nakręcić teledysk do kawałka.

Co ciekawe, kilka godzin po pierwszych informacjach, w internetowym sklepie Amazon pojawił się preorder nowego singla Tiffany. Miałby nazywać się Over My Skin, a przybliżona data jego wydania to 28 czerwca.

Przypomnijmy, że jedyną solową płytą członkini SNSD jest EP „I Just Wanna Dance”, wydane w maju 2016 roku, jeszcze pod skrzydłami SM Entertainment. W październiku 2017 artystka zdecydowała się nie przedłużać kontraktu z agencją, by wyjechać do USA i skupić na własnym rozwoju. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Czekacie na solówkę Tiffany?

 

źródło:(1)(2)(3)(4)
źródło zdjęcia: Paradigm Talent Agency

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.