Niektóre członkinie zdecydowały się nie przedłużać kontraktu z wytwórnią.

Comeback girlsbandu zapowiedziany jest na 17 maja, jednak będzie to ostatni powrót na scenę w obecnym składzie. „T-ara wróci w maju. Tego miesiąca kończy im się także kontrakt, więc będzie to ostatni album wydany jako cała grupa”, powiedział przedstawiciel wytwórni MBK Entertainment. „Umowy Boram i Soyeon kończą się 15 maja. Pozostałe członkinie – Qri, Eunjung, Hyomin i Jiyeon – przedłużyły swoje do końca grudnia [tego roku]”.

Według wytwórni, Soyeon i Boram będą kontynuowały pracę z zespołem do czerwca. Pozostała czwórka będzie dopiero dyskutować o przedłużeniu kontraktów pod koniec roku.

Cały nowy album T-ara będzie tematycznie dopasowany do liczby sześć, aby pokazać, że wszystko kończy się właśnie z tą liczbą. Zaśpiewają w nim jako sześć członkiń, będzie posiadał sześć utworów oraz sześciominutowy skrót najlepszych piosenek, jakie wydał zespół od debiutu w lipcu 2009 roku. Na medley znajdą się takie kawałki jak Lies, TTL (Time To Love), Bo Beep Bo Beep, You Drive Me Crazy, Lovey-Dovey, Number Nine, Sugar Free oraz Roly Poly. W całości usłyszymy tam fragmenty aż 24 utworów.

 

źródło: (1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.