Po raz pierwszy zobaczymy Sooyoung w głównej roli na dużym ekranie. Artystka otrzymała angaż do filmu „Memories of a Dead-End”.

Sooyoung pierwszy raz w swojej karierze zagra główną rolę w produkcji kinowej. „Memories of a Dead-End” (bezpośrednie tłumaczenie) to koreańsko-japońska produkcja, oparta na powieści Yoshimoto Banana o tym samym tytule. Premiera książki odbyła się w 2003 roku. Fabuła opowiada historię Yumi, która po stracie ukochanej osoby czuje, że utknęła w martwym punkcie swojego życia. Towarzyszymy bohaterce w nauce radzenia sobie z codziennością od nowa. Produkcja filmu rozpocznie się w Japonii w kwietniu.

To pierwsza główna rola Sooyoung w takiej produkcji. W 2008 roku zagrała postać drugoplanową w filmie „Hello, Schoolgirl”. Ponadto mogliśmy oglądać artystkę w kilku dramach. Wystąpiła m.in. w „The 3rd Hospital” (tvN, 2012); „My Spring Days” (MBC, 2014) czy „Squad 38” (OCN, 2016). W zeszłym roku zobaczyliśmy ją natomiast w “Man Who Sets the Table” (MBC) oraz web-dramie „Someone You Might Know” (JTBC).

Przypomnijmy, że Sooyoung w październiku 2017 roku nie przedłużyła kontraktu z SM Entertainment i odeszła z wytwórni. Miesiąc później podpisała umowę z agencją Echo Global Group.

 

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: girlsgeneration.smtown.com

Jeden komentarz “Sooyoung z główną rolą w koreańsko-japońskim filmie”

  1. Jestem dumna z Unnie tak bardzo. Teraz gdy zaczęła solową karierę wiem, że rozwinie sie jeszcze bardziej ~ <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.