Krystal wystąpi w telewizyjnej adaptacji popularnej manhwy fantasy, „Bride of the Water God”.

Źródło z tvN zdradziło POP Herald, że „[wybór] Nam Joo Hyuk’a, Shin Se Kyung, Gong Myung’a oraz Krystal jest zatwierdzony.” Przedstawiciel telewizji przyznał także, że wkrótce odbędzie się pierwsze wspólne czytanie scenariusza.

„Bride of the Water God” opowiada historię Soah, dziewczyny z małej wioski nękanej wyniszczającą suszą. By przywołać na pomoc Boga Wody, mieszkańcy muszą złożyć ofiarę w postaci najpiękniejszej kobiety w wiosce. Żoną Habaek’a (Boga Wody) ma więc zostać Soah, jednak zamiast zginąć w jego rękach, zostaje uratowana. Bóg zabiera dziewczynę do swojego królestwa, gdzie ta musi nauczyć się żyć w boskim świecie.

Wersja tvN przenosi akcję i bohaterów do współczesnego Seulu. Jej roboczy tytuł to „Bride of the Water God 2017”. Wiadomo także, jakie role przypadły wybranym aktorom. W Soah wcieli się Shin Se Kyung, a główną postać męską, Habaek’a, zagra Nam Joo Hyuk. Gong Myung dostał rolę Bi Ryeom, Boga Wiatru. Krystal przypadła za to Hera (w oryginale Mura), która mieszka w Królestwie Wody. 

Reżyserem nowego serialu został Kim Byung Soo, natomiast za scenariusz odpowiedzialna jest Jang Yoon Jung. 

 

źródła: (1)(2)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.