Wiadomo już, kiedy usłyszymy piosenkę wyprodukowaną przez Jinyoung’a z B1A4 specjalnie dla programu „Idol Drama Operation Team”. 

Jak informowaliśmy w połowie maja, lider B1A4 napisał jedną z tytułowych piosenek do show oraz gościnnie pojawi się w jednym z odcinków. Przedstawiciel programu zdradził, że Deep Blue Eyes zadebiutuje w różnych serwisach muzycznych 14 czerwca. Na czwartkowej konferencji prasowej w Time Square Mall w Seulu Seulgi zdradziła, że „piosenka jest zupełnie inna od tego, co do tej pory śpiewała”. YooA z Oh My Girl dodała, że „jest wdzięczna, że Jinyoung z B1A4, który jest w tej samej agencji, co ona, napisał tytułowy kawałek show”.

Do tej pory w Internecie pojawiły się 3 odcinki „Idol Drama Operation Team”. Od 10 czerwca program pojawi się także na KBS Joy i KBS World. Będzie emitowany w poniedziałki, środy oraz piątki o 11:00 KST. 

Przypomnijmy, że jest to variety show, w którym siedem członkiń różnych girlsbandów pracuje razem nad scenariuszami do własnych dram, by potem w nich zagrać. W skład programu wchodzą: Seulgi z Red Velvet, Moonbyul z MAMAMOO, Jeon Somi, Kim Sohee z CIVA i I.B.I, Soojung z Lovelyz, D.ana z SONAMOO oraz YooA z Oh My Girl. 

KBS World opublikował teasery show na swoim YouTube. Wszystkie znajdziecie w playliście poniżej:

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.