Solistka zaprezentuje nowy materiał już niebawem.

AKTUALIZACJA: 22 sierpnia 

PNATION wydało oświadczenie, z którego wynika, że nadchodzący comeback Hyuny z Good Girl został przesunięty z powodu stanu zdrowia solistki. W ostatnich dniach artystka miała kilkukrotnie tracić przytomność. Tłumaczenie oświadczenia wytwórni przeczytacie poniżej:

Witajcie, tutaj P NATION.

 

Z przykrością informujemy, że premiera nowego singla Hyuny – Good Girl została przesunięta z powodu jej choroby przewlekłej (omdlenia wazowagalne).

 

W tym momencie pragniemy skupić się na zapewnieniu Hyunie odpowiedniej opieki lekarskiej. Bardzo przepraszamy fanów, którzy czekali na jej powrót. Dziękujemy za Waszą cierpliwość oraz zrozumienie.

AKTUALIZACJA: 20 sierpnia

Sprawdźcie najnowsze zdjęcia promujące singiel:

AKTUALIZACJA: 19 sierpnia

Na oficjalnym Twitterze P NATION udostępniono pierwsze zdjęcia zapowiadające Good Girl. Wiemy również, że singiel poprzedza pierwszy w karierzy Hyuny pełen album, który usłyszymy jeszcze w tym roku.

AKTUALIZACJA: 18 sierpnia

HyunA podzieliła się kolejnym teaserem swojego nadchodzącego singla. Na jej instagramie pojawiły się również nowe filmiki zza kulis powstawania klipu do Good Girl. Warto zauważyć, że tekst utworu został napisany przez solistkę. Wszystkie materiały znajdziecie poniżej: 


 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hyun Ah (@hyunah_aa) on

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

💄💋💋💋

A post shared by Hyun Ah (@hyunah_aa) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hyun Ah (@hyunah_aa) on

Oryginalny post: Jak informowaliśmy niedawno HyunA jest w trakcie przygotowań do letniego comebacku. 17 sierpnia P NATION opublikowało pierwsze teasery zapowiadające nadchodzący powrót artystki. Premiera nowego krążka została zapowiedziana na 28 sierpnia 18:00 KST (10:00 w Polsce). Na ten moment nie wiemy jednak jaki format przybierze wydawnictwo. Wcześniej wspomniane teasery znajdziecie poniżej:

Przypomnijmy, że Hyuna powróciła w zeszłym roku po niemal dwóch latach hiatusu z singlem Flower Shower.

źródło: (1)

źródło zdjęcia: Instagram Hyuny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.