Jellyfish Entertainment opublikowało oświadczenie, w którym dowiadujemy się o odejściu Hongbina z grupy.

Informacja pojawiła się zarówno na fancafe zespołu oraz na Instagramie Jellyfish Entertainnment. Według nich, Hongbin nie będzie już dłużej częścią VIXX. Z oświadczenia wytwórni czytamy, że odejście było osobistą decyzją artysty:

Dzień dobry, tu Jellyfish Entertainment. 

 

Po pierwsze, chcielibyśmy serdecznie podziękować fanom, którzy przesyłają dużo wsparcia dla VIXX oraz do których kierowana jest [ta] niefortunna wiadomość.

 

Siódmego [sierpnia] Hongbin ogłosił, że chce odejść z grupy. Po dyskusji z członkami VIXX, postanowiliśmy uszanować dezycję Hongbina i odsunęliśmy go od zespołu. 

 

W przyszłości VIXX planuje kontynuować działalność w pięcioosobowym składzie. Przepraszamy za zaniepokojenie naszych fanów tą nagłą wiadomością i prosimy o niezmienną miłość i wsparcie dla członków VIXX.

 

Dziękujemy.

 

Decyzja ta nastała po trzech miesiącach, odkąd Hongbin zawiesił wszystkie swoje aktywności w biznesie rozrywkowym, łącznie z jego streamem na Twitchu. Powodem hiatusu były kontrowersyjne wypowiedzi podczas jednej z transmisji na żywo, podczas której muzyk wypowiedział się krytycznie o kilku piosenkach k-popowych artystów, np. Everybody SHINee. 

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: StarCas Naver 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.