Henry Lau został członkiem obsady amerykańskiego filmu, „A Dog’s Journey”.

W trakcie produkcji jest kontynuacja „A Dog’s Purpose” (w polskiej wersji: „Był sobie pies”), które ukazało się w 2017 roku. W „A Dog’s Journey” zagrają gwiazdy pierwszej części filmu – Dennis Quaid oraz Josh Gad, który daje głos tytułowemu psu, Bailey’owi. Wśród nowych twarzy we franczyzie pojawią się Betty Gilpin, Marg Helgenberger, Kathryn Prescott oraz Henry Lau. Sequel pokaże dalsze losy psa, który po śmierci rodzi się na nowo w innym psim ciele, jednak zachowuje swoje wspomnienia.

Nie wiadomo zbyt wiele o roli Henry’ego w filmie, oprócz imienia postaci jego postaci – Trent. Będzie to jednak duży krok w jego karierze idola, który chce rozwijać się w aktorstwie. Przypomnijmy, że artysta pożegnał się w kwietniu z SM Entertainment, po czym utworzył swoją własną agencję w Chinach.

Film zostanie wyreżyserowany przez Gailę Mancuso ze scenariusza stworzonego przez autora książek, na których podstawie powstaje seria – W. Bruce’a Camerona. W pisaniu pomogą mu Cathryn Michon, Wally Wolodarsky oraz Maya Forbes. Zostanie wyprodukowany przez Amblin Partners, którego współzałożycielem jest między innymi legendarny amerykański reżyser, Steven Spielberg. Do produkcji dołączą także Walden Media oraz chińskie Alibaba Pictures. 

„A Dog’s Journey” pojawi się na ekranach kin w USA 17 maja 2019 roku. Będzie dystrybuowany przez Universal Pictures w wybranych miejscach na świecie. 

 

źródła: (1)(2)(3)(4)
źródło zdjęcia: Naver x Dispatch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.