Młody girlsband z Cube Entertainment raz po raz serwuje nam nowe brzmienia, bawiąc się i eksperymentując z własną twórczością. „Uh-Oh” to kolejny krok rozwijający muzyczną bibliotekę (G)I-DLE w zupełnie innym kierunku. Co warto wiedzieć o kawałku tydzień po jego premierze?

Uh-Oh to ukłon w stronę muzyki lat 90. i wczesnych 2000, napisany oraz skomponowany przez Soyeon. Liderka grupy postawiła na old-schoolową, powtarzającą się perkusję oraz głębokie basy. Tytuł kawałka to nawiązanie do niewygodnych sytuacji, w których w naszym życiu zdarzyło się coś niepożądanego. W tym wypadku to nie my jednak zostaliśmy zdemaskowani, a fałszywi przyjaciele, którzy co chwilę wchodzą nam w drogę.

Nowy numer (G)I-DLE mógł liczyć na dobry odbiór przed fanów. Utwór najwyżej znalazł się na liście Bugs, gdzie był pierwszy. Na podium wskoczył również na liście Naver. Zobaczcie zebrane przez nas wyniki z pierwszych kilku godzin po premierze:

Na YouTube pojawiły się wideo z choreografią z sali treningowej, jak i na kanale M2. Dziewczyny z (G)I-DLE maja za sobą także już cały tydzień promocji w programach muzycznych. We wtorkowym SBS MTV The Show wspięły się nawet na sam szczyt rankingu, zdobywając pierwszą statuetkę za Uh-Oh. Poniżej sprawdzicie występ z piosenką oraz moment ogłoszenia wyników:

Cube Entertainment podzieliło się także galerią zakulisowych zdjęć z udziałem zespołu. Fotografie znajdziecie także u nas:

źródło:(1)(2)
źródło zdjęcia: Naver Cube Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.