„Pokazuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość BIGBANG”

Mija 10 lat od debiutu BIGBANG. Fani będą mieli możliwość zobaczenia wyjątkowej wystawy, nazwanej „BIGBANG10 THE EXHIBITION: A TO Z”.

Ekspozycja jest tylko częścią projektu na 10. rocznicę zespołu. Najpierw usłyszeliśmy o filmie „BIGBANG MADE”, który udokumentował ich drugą koncertową trasę światową. Potem grupa będzie się spotykać z fanami poprzez różne programy i wydarzenia, w tym „BIGBANG10 THE CONCERT : 0.TO.10”, który odbędzie się 20 sierpnia.

„BIGBANG10 THE EXHIBITION: A TO Z” będzie trwała od 5 sierpnia do 30 października w galerii S-FACTORY w Seongsu-dong, Seongdong-gu, Seulu.

Wystawa ma pokazać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość BIGBANG. Głównym motywem będzie „Pięć perspektyw, z których zobaczymy BIGBANG” pod postacią 26 słów (od A do Z) wybranych przez samych członków zespołu. Oni też wybrali elementy galerii, które według nich są najważniejsze i miały największy wpływ na ich karierę.

W ekspozycji znajdą się wyjątkowe przedmioty, które brały udział w tworzeniu BIGBANG. Będą wśród tego m.in. albumy, zdjęcia, kostiumy sceniczne, wideo, wywiady, plany filmowe teledysków, sceny koncertowe oraz nowo stworzony materiał na 10. rocznicę. Dzięki wystawie fani będą mogli zobaczyć kierunek, w którym będzie zmierzać BIGBANG w przyszłości.

Galeria będzie także wzbogacona o interaktywne elementy. Wlicza się to symulacje przy pomocy VR (wirtualnej rzeczywistości), wideo oraz przesłuchanie playlist, które wyselekcjonował sam BIGBANG.

 

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.