Kolejny utwór popularnego na całym świecie zespołu z Korei, przekroczył magiczną barierę 100 milionów wyświetleń na YouTube.

Mowa o utworze Bad Boy, grupy świeżo po comebacku, czyli BIGBANG. Co prawda, piosenka ma już swoje lata, bo została wydana w 2012 roku. Fani jednak o niej nie zapomnieli i 4 lata po premierze przekroczyła barierę 100 mln wyświetleń. Dzięki temu wynikowi, dołączyła do rekordowych: Fantastic Baby, które zmierza już do trzeciej setki; Bang Bang Bang, posiadającym niespełna 200 mln; Good Boy duetu G-Dragona i Taeyanga oraz Loser

Słowa do Bad Boy wyszły spod ręki nikogo innego jak G-Dragona i T.O.P’a. Muzykę skomponował GD oraz Teddy. Co ciekawe, akcja teledysku toczy się na nowojorskiej ulicy. 

Coraz bliżej „magicznej granicy” jest Crookedsolowy utwór lidera grupy. Nie można zapomnieć też o Blue posiadającym na koncie nieco ponad 91 mln. W dalszej kolejności z 84 mln wyświetleń plasuje się piosenka Let’s Not Fall in Love

Przypomnijmy, że oprócz BIGBANG, w „klubie 100 milionów” są też PSY, HyunA, 2NE1, SNSD, f(x), Super Junior, EXO, BTS i TWICE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.