W wywiadzie dla OSEN chłopcy podzielili się nowymi informacjami dotyczącymi zbliżającego się comebacku.

W pierwszym tygodniu września Brand New Music potwierdziło, że AB6IX przygotowuje się do wydania nowej muzyki w przyszłym miesiącu. Portal OSEN udostępnił 13 września wywiad z członkami boysbandu, w którym dowiadujemy się więcej o płycie. Chłopcy zdradzili, że wrócą już na początku października. Album usłyszymy więc niecałe pięć miesięcy od debiutu zespołu. “W pewnym sensie, to bardzo szybki comeback”, powiedział Daehwi. “Właściwie pracowaliśmy nad nowym krążkiem podczas promocji z Breathe. Nadal ciężko nad nim pracujemy. Jesteśmy ciekawi reakcji naszych fanów i mamy nadzieję, że staniemy dzięki niemu bardziej znani”.

Lider boysbandu, Youngmin, uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego konceptu płyty, wyrażając nadzieję, że w comebacku “uda im się pokazać bardziej męską i charyzmatyczną stronę”. Woojin wyznał natomiast, że zespół pracuje ciężko, tak jak zawsze. Grupa chce poświęcić także więcej czasu na nawiązywanie kontaktu z fanami. “Chcemy, by więcej ludzi wiedziało, kim jesteśmy”, powiedział raper. “Mamy też nadzieję, że dotrzemy do końca roku bez kontuzji”. 

Debiutancki mini-album AB6IX, “B:COMPLETE” z tytułowym Breatheukazał się 22 maja. W pierwszym tygodniu od premiery płytę kupiono ponad 80 tysięcy razy. Boysband nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych męskich rookie zespołów 2019 roku. 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter AB6IX
źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.