Sprawdźcie pierwsze teasery comebacku w naszym artykule.

AKTUALIZACJA: 30 lipca

Dreamcatcher powróciło z „Summer Holiday”. Mimo, że dziewczyny lubują się mrocznych klimatach, na płycie możemy wyczuć wakacyjne brzmienia. Szczególnie trzecia pozycja na krążku – Airplane –  należy do typowo energicznych, letnich kompozycji. Singiel BEcause, to już historia z nutką dramatyzmu. Akcja MV zaczyna się na recepcji, jak się później okaże, upiornego hotelu. Sceny mają też miejsce w nawiedzonym parku rozrywki. Dziewczyny poruszają się momentami jak lalki, co może świadczyć o chęci perfekcjonizmu. Słowa utworu opowiadają o obsesyjnej miłości, która doprowadziła do szaleństwa. Wszystko opatrzone jest energetyczną choreografią. Obejrzyjcie teledysk do BEcause poniżej.

 
Zachęcamy do przesłuchania całego albumu, dostępnego m.in. na Spotify.

 

AKTUALIZACJA: 29 lipca

Obejrzyjcie zwiastun choreografii do BEcause.

 

AKTUALIZACJA: 28 lipca

Dreamcatcher podzieliło się teaserem do MV, a także skrótem wszystkich piosenek, które znajdą się na płycie. Oba filmiki obejrzycie poniżej.

 
 

AKTUALIZACJA: 26 lipca

Kolejne części promocji ujawnione. Obejrzyjcie je poniżej.

 

AKTUALIZACJA: 23 lipca

Nadrabiamy promocję nadchodzącego albumu Dreamcatcher. Sprawdźcie najnowsze fotografie w naszej galerii, a także listę utworów, które znajdą się na płycie. Singlem zostało BEcause.

AKTUALIZACJA: 20 lipca

Obejrzyjcie drugą koncepcję zdjeć teaserowych do „Summer Holiday”.

AKTUALIZACJA: 19 lipca

Dziewczyny zaprezentowały się w pierwszej odsłonie zdjęć promujących nowy album. Wszystkie obejrzycie w naszej galerii. 

AKTUALIZACJA: 16 lipca

Dreamcatcher podzieliło się harmonogramem comebacku. Premierę albumu zatytułowanego „Summer Holiday” zaplanowano na 30 lipca 18:00 KST (11:00 czasu polskiego). Sprawdźcie, na poniższej grafice, szczegóły promocji, w której dostaniemy m.in. 3 wersje fotografii, listę utworów, teaser MV, skrót piosenek oraz zwiastun choreografii. 

Oryginalny post: Niedawno informowaliśmy was o planowanym na koniec lipca comebacku Dreamcatcher. Fani nie musieli długo czekać na wskazówki dotyczące powrotu dziewczyn. Tradycyjnie, na początku promocji grupa opublikowała tajemnicze kody. Jako pierwsza pojawiła się grafika z napisem „Coming soon”, następnie dodano obrazek, na którym widzimy karuzelę przypominającą pozytywkę. 

InSomnia dopatrują się zaszyfrowanych wskazówek dotyczących daty i nazwy albumu. Wskazują na 30 lipca oraz tytuł „Be Cause”. Czy i tym razem spekulacje fandomu okażą się trafne? Pozostaje nam tylko czekać na kolejne teasery. 

 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Dreamcatcher

Jeden komentarz “[AKTUALIZACJA] Ruszyła promocja nowego materiału od Dreamcatcher”

  1. Dreamcatcher to mój ulubiony zespół. Zbyt rzadko pojawiają się o nich informacje tym bardziej na polskich stronach.. Nie zrobiliście artykułu o znaczeniu piosenek z poprzedniego albumu.. 🙁 Proszę więcej i częściej o Dreamcatcher!!! Dziekuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.