Członkowie zespołu Akdong Musician zapowiadają powrót na początek 2017 roku. Comeback ma poprzedzić 20-minutowy film, który jak czytamy na blogu YG Life: „Ma dać przedsmak 'WINTER’, nowego pełnego albumu”. 

AKTUALIZACJA: 28 grudnia

AKMU spotka się ze swoimi fanami jeszcze w tym roku. 28 grudnia będziemy mogli zobaczyć artystów na specjalnym wydarzeniu. Podczas „Special Music Event: WINTER Theater” zespół wykona nowe piosenki zarówno pierwszy, jak i ostatni raz w 2016.

Oryginalny post: K-popowy nowy rok zostanie otwarty przez dwójkę rodzeństwa z wytwórni YG Entertainment. Już pierwszego dnia 2017 roku będziemy mogli obejrzeć krótki film AKMU. Krótkometrażówka będzie opowiadać o uczuciach, które towarzyszą człowiekowi w okresie między wiosną a zimą. Będzie ona swoistym wstępem do nowego albumu, który usłyszymy 3 stycznia

Produkcja była kręcona w Japonii na wyspie Hokkaido. Reżyserią zajął się Li Yong, który już wcześniej współpracował z duetem przy tworzeniu teledysków. Film, podobnie jak i album, będą opierać się na uczuciach oraz emocjach.

 

źródło: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.