B1A4 wróciło na scenę z nowym materiałem po ponad rocznej nieobecności. Co grupa zaprezentowała publiczności w najnowszym comebacku? 

Nowa płyta zespołu, „Good Timing”, zadebiutowała w sieci 28 listopada o północy KST. Fizyczna wersja krążka pojawi się jednak na półkach sklepów dopiero 30 listopada. Jest to trzeci pełny album B1A4. Znajdziemy na nim trzynaście utworów, w czym dziesięć jest autorstwa lidera grupy, Jinyounga, a trzy pozostałe stworzył CNU. W dodatku Baro, raper zespołu, napisał swoje kwestie w każdym z kawałków. 

Tytułowym singlem „Good Timing” został 거짓말이야 (tłum. A Lie). Piosenka jest napisana i skomponowana przez Jinyounga. Powstał do niej teledysk, w którym widzimy historię pięciu związków, które nieszczęśliwie się rozpadły. Na próżno szukać w nim tanecznych scen, jednak wynagradza to natura, która gra ważną i estetyczną rolę. Tekst utworu jest powiązany z klipem, także mówi o rozstaniach i o żalu, który po nich pozostał.

Jak „Good Timing” radzi sobie na chartach? Tytułowe A Lie wylądowało najwyżej, aż w pięciu zestawieniach wskoczyło na podium (Melon, Mnet, olleh, Genie, Naver). Co ciekawe, wszystkie utwory z płyty, łącznie z intro, trafiły do rankingów. 

zrzut-ekranu-30

Wiemy także, jak wygląda fizyczna wersja płyty. Oprócz samego krążka, znajdziemy w niej 64- stronicowy photobook, jedną z dziesięciu różnych kart oraz plakat. 

Czterdzieści minut przed premierą „Good Timing”, członkowie grupy pojawili się Vlive, by razem z fanami odliczać do północy. Odpowiadali na pytania od BANA i zdradzili kilka tajemnic dotyczących albumu. Oficjalny showcase zespołu odbędzie się jednak 28 listopada o godzinie 12:00 polskiego czasu. Możecie obejrzeć go pod tym linkiem

W trakcie promocji ujawniono także fotografie z albumu. Znajdziecie je także u nas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.