Mina i Jinyoung dostali główne role w nowym internetowym serialu “Wind-Bell”, który będzie promował Seul. 

“Wind-Bell” wygrało pierwszą edycję konkursu organizowanego przez Miasto Seul, “Seoul Story Drama Script”. Projekt ma na celu promocję miasta, a zwycięski scenariusz zostanie wcielony w życie w postaci internetowej dramy. Casting do jej obsady został zakończony, a nagrania już się rozpoczęły. Ujawniono, że w głównych rolach zobaczymy Minę z AOA oraz Jinyounga z B1A4. Premiera jest wstępnie zaplanowana na grudzień tego roku na platformie Viki

Serial będzie opowiadać historię Daniela, który został adoptowany za granicą. Stał się światowej sławy powieściopisarzem i postanowił wrócić do Korei, by spotkać znów swoją rodzinę. Mina wcieli się w Yeo Jin, która pracuje w wydawnictwie i stara się pomóc Danielowi po jego przyjeździe do Seulu. 

Akcja rozgrywa się w wielu popularnych miejscach w mieście, a głównym punktem będą tradycyjne Domy Gościnne w Bukchon. Gatunek, jakim jest internetowa drama, zyskuje coraz większe uznanie widzów na całym świecie. “Wind-Bell” ma przyciągnąć uwagę zagranicznych turystów i pokazać walory Seulu. 

 

źródła: (1)(2)
źródło zdjęcia: Instagram Miny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.