HyunA napisała list do CEO Cube Entertainment dotyczący niepewnej przyszłości artystki.

HyunA napisała list do CEO Cube Entertainment datowany na 4 października. Artystka opowiedziała w nim o swojej ciężkiej pracy oraz wyrzeczeniach na rzecz agencji. Poprosiła w nim także CEO wytwórni o rozwiązanie umowy między nią a Cube Entertainment. Tłumaczenie listu znajdziecie poniżej. 

Odbiorca: CEO Shin Dae Nam

 

Jak prawdopodobnie wiesz, zrobiłam wszystko co w mojej mocy dla Cube Entertainment, które znamy dzisiaj.

Po pierwsze, gdy odchodziłam z JYP, byłam po stronie prezesa Hong. Po drugie, pomiędzy prezesem Hong a dyrektorem Park Choong Min wynikł konflikt. Odrzuciłam [stronę] dyrektora Park, nawet gdy ten próbował mnie przekonać, abym stanęła po jego stronie. Po trzecie, ze wszystkich sił starałam się pomóc stworzyć Cube, które wszyscy znamy dzisiaj. 

 

Nie mam pojęcia jakie straszne przestępstwo popełniłam. Od początku września, cały mój harmonogram został anulowany. Następnie, 13 września z mediów dowiedziałam się o usunięciu mnie z wytwórni. Nawet, jeżeli powinno było zostać mi to powiedziane osobiście, zaakceptowałam całą sytuację. Zawiadomienie o wcześniejszym rozwiązaniu kontraktu otrzymałam 16 września po rozmowie z prezesem [Cube Entertainment] w jego domu w Mokdong. Powiedziano mi, że zwołane zostało zebranie akcjonariuszy Cube Entertainment, po którym zostaną mi przekazane ustalenia. Do tego momentu nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.

 

Każdy dzień jest dla mnie torturą. Ostatnie dwa miesiące były dla mnie zbyt trudne, aby po prostu czekać. Proszę cię o odpowiedź do 15 października. Chciałabym, aby kontrakt został rozwiązany w sposób uczciwy. Jeżeli do tego czasu nie dostanę odpowiedzi, zrobię to po swojemu, za pośrednictwem konferencji prasowej na podstawie faktów, które miały miejsce. Proszę raz jeszcze. Zrobiłam wszystko najlepiej jak mogłam, poświęciłam swoje zdrowie dla Cube Entertainment. Pomimo moich uczuć, mój image uderzył o dno, a moja reputacja została nadszarpnięta z powodu usunięcia mnie z wytwórni. 

 

Jeżeli pamiętasz nasze piękne wspomnienia, proszę abyś rozwiązał tą sprawę ugodowo. Życzę Cube ciągłego i niekończącego się rozwoju. Dziękuję.

 

HyunA 10.04.2018

Nadawca: Kim HyunA

Jak informowaliśmy wczoraj, Cube Entertainment wydało, krótkie oświadczenie o rozwiązaniu kontaktu z Hyuną. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Agencja nadal nie zabrała głosu w sprawie kontraktu E’Dawna.

źródło: (1) (2)
źródło zdjęcia: naver.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.